Укртрансгаз попереджає про нові проблеми на ГТС

Укртрансгаз попереджає про нові проблеми на ГТС

Укртрансгаз попереджає про нові проблеми на ГТС

Законтрактованого у Нафтгазу обсягу газу вистачить, орієнтовно, до початку вересня. Інші трейдери відмовляються продавати Укртрансгазу газ в борг.

Надзвичайна ситуація на об’єктах газотранспортної системи ліквідована, але ситуація може повторитися вже через місяць. Про це в середу, 31 липня, повідомляє прес-служба
"Вирішити ситуацію вдалося завдяки підписаному договору між і НАК на строкову поставку 440 млн кубометрів газу для ПТР оператора ГТС загальною вартістю 2,96 млрд гривень з відстрочкою платежу до 29 лютого 2020 року", — йдеться в повідомленні.
Відзначається, що надзвичайна ситуація може повторитися, оскільки законтрактованого обсягу газу вистачить, орієнтовно, до початку вересня.
"Причина її виникнення — критичний стан — залишається невирішеною і вимагає негайного врегулювання з боку НКРЕКП і уряду", — повідомили в прес-службі.
Також в підкреслили, що дефіцит коштів у компанії викликаний встановленням економічно необґрунтованих тарифів та "ігноруванням НКРЕКП несанкціонованих відборів облгазами природного газу по ГТС".
Нагадаймо, двічі запрошував постачальників взяти участь у закупівлях паливного газу за переговорною процедурою. Запрошення було відправлено понад 200 трейдерам. Однак тільки погодився поставити частину необхідного обсягу газу з можливістю відстрочки платежу.
В виникла проблема з дефіцитом коштів на закупівлю газу, у зв’язку з чим компанія звернулася в РНБО. Ця ситуація викликана тим, що регулятор встановив економічно необґрунтовані тарифи та ігнорує несанкціонований відбір облгазами газу по ГТС, заявляють в . У зв’язку з цим з’явилася загроза зупинки ГТС.
Автор: sirann
Предыдущий материал

Філарет подав до суду через зняття з реєстрації УПЦ КП

Следующий материал

Bitcoin recovery breaks back over $10,000

Коментарии (0)