Турист впорався з ведмедем грізлі з одним тільки ножем

Турист впорався з ведмедем грізлі з одним тільки ножем

Турист зумів вижити в сутичці з ведмедем грізлі в лісах канадської провінції Британська Колумбія. Поранений чоловік самостійно дістався до найближчого поселення людей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє телеканал CTV.

Інцидент стався в лісі, в той час коли Колін Даулер проїжджав на велосипеді приблизно в 180 км від міста на нього накинувся ведмідь. Озброєний одним ножем турист зумів завдати грізлі кілька різаних ран, після чого хижак втік.

Постраждалий чоловік самостійно дістався до найближчого табору, де йому надали першу медичну допомогу і викликали рятувальників. В даний час турист у важкому стані перебуває в лікарні, але його життю вже нічого не загрожує. Спеціальні служби зараз намагаються вистежити хижака в тому місці, де він напав на людину. Річ у тім, що після таких випадків в Канаді диких звірів завжди вбивають, щоб вони не змогли знову напасти на людей.

Відзначимо, що напади ведмедів на людей в Канаді трапляються досить рідко і, як правило, тільки в лісах. Зазвичай, фіксується кілька випадків на рік. Крім того, щороку канадські ЗМІ повідомляють про декілька випадків появи цих тварин в містах. Найчастіше це відбувається в провінції Британська Колумбія, де влітку через посуху або лісові пожежі в цих місцях хижакам не вистачає їжі.

Раніше на півночі Росії у вікні вагончика для робітників застряг ведмідь. Твариу витягали за допомогою вантажівки і міцного троса. Ймовірно, ведмідь заліз в вагончик в пошуках їжі.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: lryashko
Предыдущий материал

Сотрудник ломбарда обчистил клиента на целое состояние во время обмена валют в Киеве

Следующий материал

На Донеччині через негоду без води опинилися близько 11 тисяч абонентів

Коментарии (0)