Вчені створили гібридний ембріон людини і мавпи

Вчені створили гібридний ембріон людини і мавпи

Ученые  скрестили  человека и обезьяну в живом эмбрионе

Іспанським та американським вченим довелося створювати химеру в Китаї, оскільки їх законодавство жорстко обмежує подібні експерименти.

Команда вчених-біологів створила ембріон-химеру людини і мавпи. Експеримент пройшов у китайській лабораторії, повідомляє газета Pais з посиланням на одну з учасниць проекту, біолога Католицького університету Мурсії Естрелью Нуньєс.
Щоб створити химеру, дослідники вводили стовбурові клітини людини в ембріони мавп. Організм створений з генетично різнорідних клітин і вважається в біології химерою.
Гібридний ембріон не з’явився на світ, бо фахівці зупинили процес. Вчені намагаються таким чином створювати і вирощувати органи для трансплантації. Подробиці експерименту поки не розголошуються. Вони будуть представлені в міжнародному науковому журналі.
Експеримент змушені проводити в Китаї, оскільки іспанська та американські влада забороняє подібного роду дослідження. Вчених вже попередили про "етичні перешкоди" в експериментах з химерами.
Самі вчені планують продовжити дослідження вже з клітинами нелюдиноподібних приматів.
Раніше в Японії дозволили вирощувати ембріони тварин з клітинами людини. Також повідомлялося, що вчені вперше детально зняли роботу мозку.
Автор: das_gift
Предыдущий материал

Drunk prom teacher told pupils the girls were ‘gagging for it’, panel hears

Следующий материал

Фейковый спорт

Коментарии (0)