Філарет терміново звернувся до Зеленського та розкрив мерзенну правду про Порошенка: «Я не знав»

Філарет терміново звернувся до Зеленського та розкрив мерзенну правду про Порошенка: «Я не знав»

Предстоятель УПЦ КП Філарет звернувся до Володимира Зеленського з проханням захистити права його церкви

Почесний патріарх ПЦУ продовжує наполягати на тому, що реєстрація Української православної церкви Київського патріархату повинна бути продовжена. У зв’язку з цим він направив листи з відповідним проханням Мін’юсту і президенту України. Про це повідомила прес-служба УПЦ КП.

У своєму зверненні до Мін’юсту Філарет попросив забезпечити законне право УПЦ КП на своє існування і продовжити існуючу реєстрацію для УПЦ КП.

«До нас дійшла інформація, що Міністерство юстиції має намір зняти з реєстрації Українську православну церкву Київського патріархату і позбавити права юридичної особи Київську патріархію УПЦ Київського патріархату на підставі рішення ліквідаційної комісії, створеної керівництвом православної церкви України», – написав почесний патріарх.Крім того, він відправив окремого листа президенту. У ньому він попросив Зеленського захистити права УПЦ КП і інтереси українців. Філарет підкреслив, що колишній президент Петро Порошенко обманув його особисто і його церкву, коли Україна отримала Томос.

«На жаль, до 06.01.2019 року тексту Томосу ніхто, крім Порошенка П.О. і митрополита Єпіфанія, не бачив. Отримавши таку небажану залежність, я і вірні УПЦ Київського патріархату негайно почали боротьбу проти кабальної угоди, вийшли зі складу ПЦУ, провівши помісний собор УПЦ Київського патріархату», – підкреслив Філарет.

У свою чергу, Міністерство культури остаточно ліквідувало УПЦ КП, опублікувавши відповідний указ.

Популярні новини зараз
Україна потрясла довгоочікувана відставка, Зеленський вжив заходів: "злетіла корона з царька" Унікальну істоту виявили на дні океану, вчені ламають голову: вражаюче відео Скандальне ток-шоу під загрозою, на 1+1 позбулися відомого ведучого: деталі ПриватБанк зробив термінову заяву про блокування рахунків: "гроші тільки через суд"
Всі новини

Про це йдеться в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко.


филарет и петр порошенко

«Сказати, що винен хтось один не можна. Винен і президент (Порошенко. – ред.) Він (Порошенко. – ред.) Підписував таємні угоди, про які я, як патріарх, не знав. У цих таємних угодах, які стали тепер відомі, записано, що вселенський патріарх має на території України ставропігійні об’єкти, тобто церковні монастирі, храми, які безпосередньо підпорядковується не предстоятелю української церкви, а вселенському патріарху. Я про це не знав», – заявив Філарет.

Автор: art_error
Предыдущий материал

Хіти тижня. "Италия смачно плюнула в Зеленского", – блогер

Следующий материал

"9 кіл пекла": в Україні можливий спалах дифтерії (ВІДЕО)

Коментарии (0)