Росія сплатила Україні частину компенсації за забруднення «Дружби»

У компанії відзначили, що ця сума дозволила покрити недоотриманий дохід, викликаний тимчасовою зупинкою транзиту в квітні.

АТ Укртранснафта отримало від ВАТ Транснефть частину компенсації в розмірі понад 2,3 млн євро за потрапляння нафти із підвищеним вмістом хлорорганічних сполук в українську ділянку нафтопроводу «Дружба».

Про це повідомляє прес-служба Укртранснафти на своїй сторінці в Facebook, передає «Слово і Діло».

У компанії відзначили, що ця сума дозволила покрити недоотриманий дохід, викликаний тимчасовою зупинкою транзиту в квітні.

У Укртранснафті також пояснили, що розмір компенсації визначається в рамках додаткової угоди до діючого договору на транзит і залежить від періоду резервування ПАТ Транснефть потужностей української нафтотранспортної системи, в яку потрапила нафта з підвищеним вмістом хлорорганики.

Відновити транзит російської нафти в країни Євросоюзу Укртранснафті вдалося 11 травня після підтвердження європейською стороною готовності приймати сировину. Згодом, 17 травня, в зв’язку з необхідністю європейським партнерам додаткового часу на проведення підготовчих заходів, оператор нафтотранспортної системи України вдруге вимушено призупинив транзит і відновив його 21 травня.

З моменту відновлення транзиту АТ Укртранснафта не зафіксувало повторних випадків надходження нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук в українську ділянку нафтопроводу «Дружба» і забезпечує транзит до Європи в плановому режимі.


Автор: natalya_maslova
Предыдущий материал

Я – жена альфонса, который «разводит» женщин на деньги

Следующий материал

Реал – Фенербахче. 3:2. Карим Бензема

Коментарии (0)