У Зеленського вигадали, що робити з державними банками: українці видихнуть з полегшенням

У Зеленського вигадали, що робити з державними банками: українці видихнуть з полегшенням

У команді президента України Володимира Зеленського заявили, що планують провести велику приватизацію державних банків.

Про це розповів заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук в інтерв’ю Bloomberg.

"Банки повинні бути продані в першу чергу. Я хочу, щоб 10 великих системних банків зайшли в Україну. Для цього нам потрібно продемонструвати економічне зростання, незалежність банківського регулятора — Національного банку, і налагодити роботу судової системи", — зазначив він.

За словами Гончарука, на продаж можуть бути виставлені також міноритарні частки в Укрзалізниці та Укрпошті. Окрім того, Гончарук також розповів, що Україна планує у вересні домовитися з Міжнародним валютним фондом про нову програму співпраці.

Олексій Гончарук

"МВФ є нашим стратегічним партнером. Ми безумовно прагнемо отримати ще одну програму", — наголосив він, додавши, що Україна хоче отримати програму на 3 або 4 роки.

За словами заступника голови Офісу президента, влада націлена прискорити економічне зростання до 5% і вище. Заступник голови Офісу президента також зазначив, що дефіцит держбюджету має бути знижений.

Гончарук заявив, що скасування в Україні мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та запуск ринку землі планується вже у 2019 році.

Олексій Гончарук
"Коли ми покажемо зміни в підході до приватизації, продажу сільгоспугідь, залучимо пару великих компаній для видобутку природних ресурсів — все це дасть чіткі сигнали про те, що правила змінилися", — сказав він.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Пальчевський порадив Зеленському "таємного душителя": "Хто наступний? Він ще булавою не награвся".

Також Знай.uа" писав, Зеленський підписав важливий указ про доступ до держпослуг: як працюватиме "цифровий скачок".

Автор: limonada_net
Предыдущий материал

Появились бюджетные авиабилеты в Чехию

Следующий материал

Иван Дорн позвал цветок замуж и назвал себя экосексуалом

Коментарии (0)