Обласна конкурсна комісія розглянула проєкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища в 2019 році

Обласна конкурсна комісія розглянула проєкти, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища в 2019 році

Сьогодні, 31 липня, під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка відбулось четверте у 2019 році засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У засіданні взяли участь члени конкурсної комісії серед яких, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керівники та заступники профільних департаментів обласної державної адміністрації.

Розпочавши засідання, Володимир Мережко зазначив: «Сьогодні до вашої уваги представлено екологічні проєкти, які пропонуються профінансувати за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Основними пріоритетними напрямками залишаються природоохоронні заходи з озеленення місцевості та утилізації твердих побутових відходів. Також одним із важливих питань є відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану початку р. Рось».

Зокрема, на розгляд конкурсної комісії були винесені наступні проєкти:

1.Відновлення гідрологічного режиму гідрологічного заказника «Зелені криниці», що розташований за межами села Ординці на території Левківської сільської ради Погребищенського району (капітальний ремонт). Кошторисна вартість проекту 1497,055 тис. грн.

2.Озеленення в с. Вендичани Могилів-Подільського району. Загальна вартість заходу – 408,6 тис. грн.

  1. Придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів (сміттєвоз) у Брацлавській ОТГ. Загальна вартість — 1765,0 тис. грн.
  2. Створення та впровадження автоматизованої геоінформаційної системи об’єктів водокористування поверхневих вод із даними паспортизації ставків Вінницької області. Загальна вартість – 210,0 тис. грн.

В ході засідання члени комісії розглянули першочергові пропозиції природоохоронних заходів за напрямами природоохоронної діяльності, реалізація яких покращить санітарний стан території громади, сприятиме поліпшенню технічного стану та благоустрою водойми, а також дозволить забезпечити оперативність пошуку і обробки даних про водні об’єкти області.

З метою вивчення питання реалізації природоохоронних заходів П’ятничанського парку було прийнято рішення провести виїзне засідання конкурсної комісії.

За результатами голосування всі вищезгадані проєкти були одноголосно підтримані. На виконання зазначених заходів з обласного екологічного фонду буде направлено майже 2,4 млн. грн, решта фінансуватиметься з місцевих бюджетів.

Автор: farhai_n
Предыдущий материал

Стало известно, могут ли состояться досрочные местные выборы

Следующий материал

Нужен ли канал на русском? Луганск, Славянск, Волноваха говорят об идее Зеленского

Коментарии (0)