Вінниччина – регіон, комфортний для інвесторів

Вінниччина – регіон, комфортний для інвесторів

Про це сьогодні, 31 липня, в ефірі програми «Час змін» радіокомпанії «Місто над Бугом» зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

З якими підприємствами асоціюється Вінницька область на міжнародному ринку? У чому полягає феномен інфраструктурного розвитку Вінниччини? Чи всі ОТГ Вінниччини професійно розпорядились тим інструментом, який отримали в рамках децентралізації? Наскільки визріла необхідність формування префектур в Україні?

Про ці та інші питання йшла мова під час радіоефіру.

Як зауважив голова облдержадміністрації, на Вінниччині вдалося створити конкурентне середовище для ведення бізнесу, розвитку аграрного сектору, залучення інвестицій та впровадження інновацій.

«Протягом кількох останніх років нам вдалося створити достатньо потужну управлінську вертикаль, яка продемонструвала свою ефективність. Вінниччина займає перше місце в Україні за цілою низкою показників соціально-економічного розвитку: за показниками роздрібного товарообороту +18%, за динамікою приросту обсягів промисловості +20%, в аграрному бізнесі +16%, за динамікою приросту будівництва, виконаного будівельними організаціями власними силами + в 2,3 рази. Найнижчі інфляційні процеси в Україні, передові досягнення в сільському господарстві – ці показники є результатом послідовних рішень, що впроваджуються в області протягом кількох останніх років», – повідомив Валерій Коровій.

«Ми створили середовище, яке дає можливість залучати інвестиції. Зняли всі перепони по залученню інвестицій в сфері аграрного бізнесу, визначили точки потенційного економічного зростання. Ефект, який ми отримали, позитивно відчувається в контексті наповнення місцевих бюджетів, зростання бюджетів розвитку територіальних громад, виплати земельних паїв, створення нових робочих місць, динаміці зростання середньомісячної заробітної плати», – наголосив керівник регіону.

Разом з тим, як зазначив посадовець, область є частиною тих змін, які відбуваються в державі. Соціально-економічні процеси в області невіддільні від загальнодержавних.

«Нині ми переживаємо важкий, але й дуже відповідальний період. Є чималий пул позитивних напрацювань і дуже хотілося б, аби ця тенденція продовжувалася», – наголосив Валерій Коровій.

Відповідаючи на запитання ведучих щодо переліку тих підприємств, які репрезентують Вінниччину на міжнародному ринку, голова обласної державної адміністрації назвав ключовими підприємствами-екпортерами області «ВіОіЛ» (ViOil), «Агранафрут Україна», «UBC Group», «Барлінек», «Head International Holding GmbH».

Автор: nicsky

Похожие матриалы по тегу

Телеканал ІТА "ВІТА": Німецькі інвестиції у с.Глухівці Козятинського р-ну
Безпечне та якісне харчування дітей – план-максимум для реалізації у всіх закладах освіти Вінницької області
Вінниччина увійшла до трійки лідерів за обсягом відремонтованих доріг
Телеканал ІТА "ВІТА": Німецькі інвестиції у с.Глухівці Козятинського р-ну
На Вінниччині триває ремонт автомобільних доріг місцевого значення
«Щедрик» у рок-версії та електронній музиці, у виконанні китайців та грандіозному вогняному шоу! У суботу в Тульчині новий фестиваль здивує усіх!
З найкращими прикладами розвитку місцевого самоврядування та поводження з твердими-побутовими відходами в Польщі ознайомилась делегація з Вінниччини
"Час:Громади": На Вінниччині розпочала роботу четверта новозбудована амбулаторія
УВАГА! Шахраї збирають гроші від імені керівництва Вінницької облдержадміністрації
На Вінниччині завершується підготовка до нового опалювального сезону
Предыдущий материал

Женщина 37 лет хранила в холодильнике мертвого младенца

Следующий материал

За изнасилование и убийство тещи житель Тихвина пойдет под суд

Коментарии (0)