Убивство Гандзюк: біля поліції Херсона сяють фаєри

Убивство Гандзюк: біля поліції Херсона сяють фаєри

Убивство Гандзюк: біля поліції Херсона сяють фаєри

Друзі вбитої херсонської активістки в роковини нападу на неї влаштували акцію біля місцевої поліції.

У роковини нападу на активістку Катерину Гандзюк у середу, 31 липня, під управлінням обласної поліції в Херсоні відбулася акція, повідомляє .
Зазначається, що друзі вбитої активістки запалили димові шашки і перейменували вулицю ім’ям Гандзюк.
"Близько 13:00 прийшли приблизно 50-60 друзів Каті. Вони запалили димові шашки і встановили табличку з назвою вулиці і номером будинку", — йдеться в повідомленні.
До присутніх вийшов заступник начальника поліції Олексій Манжієвський і запевнив, що знімати табличку з ім’ям Катерини Гандзюк не будуть.
На акції був присутній батько вбитої активістки.
Як повідомлялося, у ніч на 31 липня на стіні Херсонської міськради з’явився мурал-напис "Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані".
Нагадаймо, 31 липня 2018 року в Херсоні невідомий облив концентрованою сірчаною кислотою Катерину Гандзюк. Були затримані п’ятеро підозрюваних у замаху, у тому числі чоловік, зафіксований на відео з камер спостереження як покупець сірчаної кислоти.
4 листопада Гандзюк померла. Після цього слідчі змінили кваліфікацію нападу на неї на закінчений злочин — умисне вбивство, вчинене групою осіб, з корисливих мотивів, з особливою жорстокістю, на замовлення.
Корреспондент.net
Автор: legatus
Предыдущий материал

Появилось видео, как в Киеве полицейский гонялся за сбежавшим из парка резвым пони

Следующий материал

Наблюдательный совет "ПриватБанка" возглавила экс-сотрудница Казначейства США

Коментарии (0)