Роковини нападу на Гандзюк: у Херсоні палили димові шашки та малювали графіті

Роковини нападу на Гандзюк: у Херсоні палили димові шашки та малювали графіті

Пікетувальники завітали до фігурантів справи – залишили написи “Тут живе вбивця”.

Про це 5 канал.

Під будівлею зібралися півсотні друзів активістки. До пікету долучився і її батько. Учасники підривали петарди, палили фаєри та димові шашки. На стіні будівлі обласного главку вони встановили табличку з надписом “вул. Катерини Гандзюк, 4”.

До пікетувальників вийшов заступник начальника поліції Херсонщини Олексій Манжиєвський. Він запевнив, що знімати табличку з ім’ям Катерини Гандзюк з будівлі не будуть.

Крім того, на стіні міської ради Херсона, де працювала активістка, з’явився напис: “Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані”. Друзі загиблої навідалися і до фігурантів справи – Євгена Рищука та Ігоря Павловського. На паркані їх будинків залишили написи: “Тут живе вбивця”. А вже завтра активісти обіцяють провести масштабну акцію під стінами Служби безпеки України в Києві.

“Пройшов рік від дня нападу, фактично, дев’ять місяців від дня смерті Катерини. Нам всім дійсно важко, не тільки херсонським друзям, сьогодні з’їхалися зі всієї країни. Всім дуже важко відчувати, як пройшов рік без Катерини і ще важче розуміти, що держава, в особі правоохоронних органів, прокуратури, не захищає інтереси громадян, не може знайти і назвати прізвища замовників”, – прокоментував друг Катерини Гандзюк, Сергій Нікітенко.

Раніше ми писали, що ГПУ передала до суду обвинувальний акт щодо фігуранта справи Гандзюк Ігоря Павловського.

Автор: aufall
Предыдущий материал

Нефть продолжает расти в цене из-за данных о падении её запасов в США

Следующий материал

Москва "нервно курит", або "Зробимо їх разом": ​Комітет Сенату США схвалив санкції проти "Північного потоку-2"

Коментарии (0)