Ляшко закликав політиків не допустити захоплення влади в Києві

Ляшко закликав політиків не допустити захоплення влади в Києві

Яким би не був мер Києва, його законно обрали кияни і влада не має права позбавляти його повноважень.

Про це Олег Ляшко написав на своїй сторінці у .

«У киян є право вибору. Вони обрали вже вдруге міським головою Віталія Кличка. До нього можна по-різному ставитися, але люди його обрали і свою оцінку його діям мають дати на виборах. Але людей ніхто і не питає. Є лише божевільна ейфорія нової влади, яка вже вдвічі змогла задурити людям голову своїми казками. І в цій психіатричній ейфорії вони жадають захопити владу і в Києві – навіть без виборів», – заявив лідер Радикальної партії.

Політик наголосив, що дії президента — шлях до диктатури.

«Так робили регіонали, коли в 2010 призначили головою КМДА не обраного киянами мера, а сліпого виконавця своїх доручень. Це крок до диктатури і приниження кількох мільйонів мешканців Києва, які зробили свій вибір і повинні спитати з місцевої влади шляхом виборів, а не забаганок Зеленського і його оточення», – зазначив Ляшко.

Лідер РПЛ закликав інших політиків відреагувати на спробу захоплення влади, а самого Зеленського — припинити незаконні дії.

«Закликаю лідерів інших політичних сил не удавати, що нічого не трапилось, засовуючи з переляку язик в одне місце, а висловити свою чітку позицію щодо спроб влади захопити Київ. А Зеленському і його васалам нагадаю: так, як ви, вже робив Янукович. Чим закінчив — пам`ятаєте? Чи були в той час на гастролях у Москві?», – підсумував Ляшко.

Автор: malka_lorenz
Предыдущий материал

Түркияда «Қазақ үйі» жұмыс істей бастайды

Следующий материал

"Воевал за "ДНР": суд Киева вынес приговор бразильскому боевику Лусварги

Коментарии (0)