У Нацполіції обговорили реформування підрозділів боротьби з наркозлочинністю

У Нацполіції обговорили реформування підрозділів боротьби з наркозлочинністю
У Нацполіції обговорили реформування підрозділів боротьби з наркозлочинністю

Голова Нацполіції Сергій Князєв, під час зустрічі, зазначив, що у відомстві розпочинається другий етап реформування служб з протидії наркозлочинності.

Про це повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

Участь у зустрічі взяли Голова Нацполіції Сергій Князєв, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко та керівники чотирьох територіальних підрозділів. Іноземну делегацію представляли керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмз та радник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, спеціальний агент DEA Роберт Нортон.

Зокрема, йшлося про реформування чотирьох обласних профільних управлінь.

«Наразі обрано чотири регіони – Закарпатська, Львівська, Херсонська та Черкаська області. Керівники територіальних підрозділів повинні зрозуміти, що це перший крок реформування блоку кримінальної поліції, який потім буде спрямований на всі інші служби. Ці підрозділи не є експериментальними. Вони є першими, які будуть реформовані», - сказав Сергій Князєв.

Він додав, що новоутворені потужні підрозділи працюватимуть над оперативними реалізаціями міжнародних масштабів. Відтак, враховуючи різні аспекти, були обрані саме ці області держави.

Перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін зазначив, що реформований підрозділ має високі показники роботи. Зокрема, протягом цього року оперативники вилучили понад півтори тонни героїну і кокаїну.

«Підрозділ забезпечений всім необхідним для того, аби виконувати покладені на нього завдання. Ретельний кадровий відбір, навчання персоналу, наявність сучасних технічних баз — це стало запорукою успіху в роботі. Відтак керівництвом Нацполіції прийнято рішення та визначено чотири територіальні підрозділи з протидії нарокозлочинності, з яких розпочнеться другий етап реформування»,- сказав начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко.

Керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмз наголосила на правильно обраних пріоритетах під час реформування підрозділів з протидії наркозлочинності.

«Ми дуже задоволені тим, як йде спільна робота з Департаментом. Результат цієї співпраці дуже значний. Відтак до цього успіху ми хочемо залучити регіони. Ми будемо підтримувати вас не тільки в процесі відбору персоналу, але і в процесі їхньої професійної підготовки та забезпеченні підрозділів необхідними засобами. Зокрема, радник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, спеціальний агент DEA Роберт Нортон братиме активну участь у співбесіді керівників і звичайних працівників цих підрозділів»,- зазначила Стефані Холмз.

Автор: tvoy_vintage
Предыдущий материал

Ахметов, Порошенко, Косюк, Фирташ: горе проигравшим

Следующий материал

Вратарь "Милана" отправился в аренду в "Ливорно"

Коментарии (0)