Укравтодор проводить капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14

Укравтодор проводить капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14 у межах Миколаївської області в цементобетоні, яка ще кілька років тому була однією з найбільш проблемних в країні.

У Миколаївській області роботи з капітального ремонту з влаштуванням цементобетонного покриття почалися з найбільш зруйнованої ділянки від кордону з Кіровоградською областю у бік Миколаєва.

Паралельно проводиться ремонт в межах Кіровоградської області, де роботи планується цього року завершити повністю.

У межах Миколаївської області ремонт проходить на трьох ділянках дороги Н-14 на найбільш проблемній частині дороги (з 162 км по 175 км траси) - між населеними пунктами с. Возсіятське, с. Водяно-Лорине та с. Семенівка.

Наразі завершуються роботи з влаштування основи під верхній шар цементобетону, зокрема, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині із щебенево-піщаної суміші, поширення дорожнього одягу; влаштування конструктивних шарів з цементобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи.

У подальшому будуть проведені роботи з облаштування дороги - примикання до автомобільних доріг, облаштування зупинок маршрутного транспорту, тротуарів.

Контроль якості ремонтних робіт та матеріалів здійснюється постійно інспекторами САД у Миколаївській області разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва.

Для здійснення ремонтних робіт ділянки дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (175км – 235 км) необхідно 1, 6 млрд грн.

За умови додаткового фінансування обсяги виконання робіт на дорозі Н-14 цього року можуть бути збільшені.

Увага! Розшук!

Розшукуються незвичні поштові відділення ????????️‍♀️

Нещодавно нам надіслали чарівне фото відділення Укрпошти у селі Красне, що на Чернігівщині.

І це змусило нашу команду замислитися: скільки їх ще там – красивих, неординарних, ледь помітних, монументальних, старовинних та сучасних по всій країні? ????

Крихітне відділення високо в горах чи гордовитий поштамт у центрі міста, пам’ятка архітектури чи будівля як природний елемент ландшафту...

Біля вас є такі? Залишайте у коментарях фото гарних на вашу думку відділень Укрпошти із зазначенням населеного пункту та адреси.

А на знак подяки, серед тих, хто допоможе нам віднайти справжні диковини серед 11 тисяч українських відділень, розіграємо окуляри віртуальної реальності ????

На изображении может находиться: дом, дерево и на улице

Автор: aniuto4ka
Предыдущий материал

Шульман, Шульман, где твоя улыбка?

Следующий материал

Тема Президента из народа удачно двигается и дальше

Коментарии (0)