Сьогодні в головному офісі Адміністрації Одеського порту пройшла нарада

Сьогодні в головному офісі Адміністрації Одеського порту пройшла нарада з керівниками структурних служб та відділів. В ході зустрічі присутні доповіли про роботу підрозділів, фінансові показники, виконання окремих доручень, проведення перевірки обладнання підвищеної небезпеки, будівництво альтернативного заїзду в Одеський порт, співпрацю з екологічною службою, реалізацію інвестиційних проектів та плану закупівель на 2019 рік.
Розпочалась нарада з вручення сертифікатів представникам Молодіжної організації порту. Одеські портовики – злагоджена команда, яка бере активну участь у громадському житті та ініціює проведення на держпідприємстві різноманітних тренінгів та навчань. Тож вкотре хочу подякувати колективу за плідну роботу та ініціативність. 
Після урочистої частини очільники структурних підрозділів та відділів повідомили, що підприємство працює у штатному режимі. 
Зокрема за словами головного інженеру на причалі 1-з тривають роботи з армування залізобетонної розвантажувальної плити. На причалі №7 розпочато монтаж опалубки монолітної надбудови. Говорячи про реконструкцію першої черги транспортної естакади він зауважив, що наразі проводиться демонтаж елементів заповнення перильного огородження естакади, тротуарних блоків та відновлення бетонного покриття.
Традиційно нарада завершилась інформацією щодо показників перевалки вантажів за звітний період. Відповідно до наданої інформації зростання показників становить в середньому +15,1% в порівняні з аналогічним періодом 2018 року.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, океан, на улице и вода

На изображении может находиться: небо, океан, на улице и вода

На изображении может находиться: небо, океан, на улице и вода

Автор: ptiz_siniz

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Тема Президента из народа удачно двигается и дальше

Следующий материал

Сьогодні українці святкують велике християнське свято на честь братів-мучеників Маккавеїв

Коментарии (0)