Лаконічний і елегантний стиль життя «хюгге» виходить з моди

Лаконічний і елегантний стиль життя «хюгге» виходить з моди :) Його прийшов замінити - або, точніше, доповнити - неспішний і помірний «лагом». 
Не просто комфорт і мінімалізм, а баланс і гармонія. Почуття рівноваги. Рівно стільки, скільки потрібно:).
То які ж інгредієнти входять до складу цього скандинавського щастя?

- Радіти дрібницям: чарівності навколишнього світу, дитячим посмішкам, сяянню очей близької людини, тихому вечору з улюбленою книжкою, співу пташок, який чутно з відчиненого вікна.. 
- Зробити свою оселю затишною. Більше деталей в інтер’єрі з натуральних матеріалів,яких приємно торкатися, більше теплого світла - і менше контрастів та захаращеності кришталевими з позолотою «цінностями»..
- Вдягати зручну спортивну одежу і ходити на прогулянки лісом.. Наприклад, дубовим гаєм.. )
- Проводити час з друзями і рідними, в колі яких можна розслабитися і бути собою. Проводити його на власному подвір’ї замість пафосних ресторанів..
- Турбуватися про оточуючих, принаймні – затишні домашні «посиденьки» супроводжувати власноруч приготованими ароматними стравами. Насолоджуватися не їхнім ідеальним виглядом, а теплом і любов’ю, з якими вони створювалися.. 
- Садити рослини, зерна і пагінці, ретельно доглядати їх - і радіти, спостерігаючи, як вони ростуть..
- Виховувати в дітях повагу до оточуючого середовища і світу, в якому ми живемо, більше часу проводити з ними серед природи, на свіжому повітрі, навчити їх відрізняти листя дерев..
- Просто бути задоволеним тим, що маєш, не намагаючись увесь час бігти за якимсь примарним щастям. Бо ви таки його вже давно маєте:)

Нікуди і ніколи НЕ ПОСПІШАТИ.

Але зробити це останній раз: поспішити, щоби не упустити шанс оселитися в єдиному вільному будинку, розташованому у найкращому передмісті Києва (так, це саме Ірпінь!! :) де все, про що ми говорили, – це Проста Щоденна Реальність. Де унікальне, саме ВАШЕ, а не скандинавське щастя - вже чекає на вас.. :)

На изображении может находиться: дом, небо, дерево, растение и на улице

Автор: majorfonskrip
Предыдущий материал

Сьогодні українці святкують велике християнське свято на честь братів-мучеників Маккавеїв

Следующий материал

Всі ми поклоняємося сьогодні цій святині і дякуємо Господу

Коментарии (0)