Всі ми поклоняємося сьогодні цій святині і дякуємо Господу

Спрямовуємо сьогодні свої молитви до Господа та надихаємося прикладом семи мучеників Маккавеєвих, матерi їхньої Соломонiї та учителя їхнього Єлеазара, які мужньо відстоювали віру в істинного Бога ще за півтора століття до приходу у світ Христа Спасителя. Сім’я Маккавеєвих сміливо відкинула язичництво у своєму житті, ставши справжнім прикладом для наслідування як в Старому, так і в Новому Завіті. Тому, вшановуючи їхню пам’ять та величний подвиг, Церква Христова виносить на поклоніння животворче древо Господнє.

Всі ми поклоняємося сьогодні цій святині і дякуємо Господу за усі дари, якими Він благословляє наше життя, тож приходимо до храму із першими плодами цьогорічного врожаю. Тримаючи у руках зілля і мед, звершуємо їхнє освячення як видимого знаку благодаті Господньої, якою наповняться тисячі домівок.

У велике свято Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього бажаю усім, аби Всемилостивий Спас давав нам сили та натхнення, щоб ми у доброму здоров’ї і надалі з Божого благословіння трудились та насолоджувались плодами сумлінної праці на радість ближнім та Господеві.

Справжня спецоперація розгорнулася у Кременчуці ????‍♂️????‍♂️????

Небайдужа громадянка знайшла 3-річного хлопчика, який сам блукав містом.????‍♂️ Жінка запросила дитину в кафе, а про випадок негайно повідомила в поліцію. За лічені хвилини на місце прибули #патрульні.

Маленький Ярослав зрадів появі поліцейських. Він із захватом розпитував про їхню роботу, допитливо розглядав одяг та службове авто, і навіть не хотів злазити з рук одного з патрульних. Інспекторам малий пояснив, що просто вийшов на вулицю погуляти.????????

Тим часом поліцейські посилено шукали маму хлопчика. Інформацію про знайдену дитину одразу опублікували в ЗМІ. Зрештою, мама сама зателефонувала в поліцію й повідомила про зникнення дитини.

Як виявилося, вона залишила Ярослава на старших дітей, але йому стало сумно й він втік. На щастя, хлопчик перебував у безпеці й усе закінчилося добре.????

Дякуємо небайдужій жінці, яка не пройшла повз і звернула увагу на маленького Ярослава. Друзі, разом ми робимо ще більше добрих справ! ????

Патрульна поліція України Патрульна поліція Кременчука

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

Автор: kado4nikov
Предыдущий материал

Лаконічний і елегантний стиль життя «хюгге» виходить з моди

Следующий материал

В Росії до ХІХ ст. існував інститут “громадянської страти”

Коментарии (0)