В Росії до ХІХ ст. існував інститут “громадянської страти”

В Росії до ХІХ ст. існував інститут “громадянської страти” – публічного приниження чиновників та видатних осіб, які не подобалися царю. Народу такі приниження подобалися – вони бачили, що цар “справедливий” і може карати навіть “гаспод”… У сучасному світі інститут публічного побиття чиновників набув найбільшого поширення у Білорусі, де “батька” у прямому ефірі регулярно “відриває голови” конкретним чиновникам за “саботаж”, “лінь” і навіть “падьож крупного рогатого скота”… Такі “страти” будуть завжди популярні у тих суспільствах, де закомплексованим власною неспроможністю людям чуже приниження буде приємніше, ніж виконання закону всіма без винятку, навіть царем.

Зонування простору за допомогою дерев’яного брусу. Можливий прихований монтаж, та монтаж на горизонтальних направляючих для натяжних та підвісних стель. Будь-яке тонування.
Вартість брусу ясена за метр погонний:
40х60мм = від 290 грн
40х80мм = від 350 грн
40х100мм = від 450 грн
40х120мм = від 520 грн
40х140мм = від 590 грн
та інші варіанти брусу

***Швидкий розрахунок вартості за вашими розмірами

На изображении может находиться: люди сидят и в помещении

Прем’єр Гройсман сьогодні на засіданні Уряду: «Україні потрібен новий закон про столицю, про місто Київ, де б чітко було розписано, що таке місцеве самоврядування та були повноцінні повноваження міського голови, а з іншого боку - були повноцінно відображені повноваження державної влади. Тому сподіваюся, що у рамках реформи децентралізації новий закон про столицю буде напрацьований новим парламентом, урядом та реалізований».
--
Гройсман тут цілком правий: це справа тільки киян – хто очолюватиме столицю. Не президента, не прем’єра, не ще когось. Тільки кияни мають право призначити чи викинути з влади мера столиці. Приємно, що прем’єр це право визнає.

До того ж Гройсман зайняв дуже раціональну позицію: не важить, хто що думає з цього приводу – питання повинне регулюватись Законом. Нормальним, повноцінним, сучасним законом. Котрий ще й мусить закріпити принципи децентралізації управління в державі також і стосовно Києва.

Тобто, факт: за ситуацію з владою в Києві взялись не з того боку. Бо цим має зайнятись ВР – розробити і ухвалити дієвий і сучасний закон.

Автор: moj_maskarad
Предыдущий материал

Всі ми поклоняємося сьогодні цій святині і дякуємо Господу

Следующий материал

Лизу Маркизу проститутка с конкурса мисс Москва

Коментарии (0)