СБУ расследует факт нарушения тайны переписки судь

Власникові сайту pravda.rv.ua! 

Шановний редакторе!

Вимушена звернутися до Вас, у зв’язку із оприлюдненням на Вашому сайті http://pravda.rv.ua/novosti/item/3529-okazheshsya-na-dne-reki-skandalnaya-sudya-raskryla-pravdu-o-vzyatkah-i-ugrozah неправдивої та конфіденційної інформації стосовно мене , в якій використано сфальсифіковану інформацію, а також конфіденційну інформацію стосовно судді  , що була узята з моєї електронної пошти внаслідок взлому та скоєння кримінального правопорушення , відповідальність за які передбачена ч.2 ст.361, ч.2 ст.376 КК України, зокрема втручання  в діяльність судових органів. 

 В  даній  статті міститься конфіденційна стосовно судді  , а саме  мої  особисті данні , зокрема адреса проживання судді  , зазначена адреси були взяті злочинцями   шляхом злому моєї електронної пошти, та скачування з пошти особистої інформації стосовно судді .

        На фотографії до даної статті міститься копія  листа за моїм підписом на адресу  ВККС України , в листі чітко зазначено всі мої  особисті данні  , зокрема адреса проживання судді  , контактний телефон  судді , та інше , ця заява була взята злочинцями  шляхом взлому моєї електронної пошти .

Також, в статті міститься  данні , які були взяті злочинцями  шляхом взлому моєї електронної пошти .

Вважаю , що таким чином статтею розголошується ,окрім сфальсифікованої інформації , також конфіденційна інформація стосовно судді,  зокрема персональні данні,  що є неприпустимим , та крім того порушує норми Конституції України  .

В червні 2018 року , я зверталась  до редакторів , які оприлюднювали інформацію стосовно мене, що була добута внаслідок взлому моєї електронної пошти ,практично всі редактори відреагували та видалили статті,  у тому числі мережа Facebook, проте на Вашому сайті на сьогодні ця інформація є , оскільки є інформація щодо адреси проживання , з серпня 2018 року я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною, 2018 року народження, та декілька тижнів тому на мою адресу проживання надходить лист  від громадянина, що є неприпустимим. 

Оскільки, оприлюднена на Вашому сайті інформація може свідчить про те, що її автор знайомий із особами, що вчинили вищезазначені кримінальні правопорушення, прошу Вас:

 

1. Прибрати з сайту неправдиву інформації, що розміщена на сторінці http://pravda.rv.ua/novosti/item/3529-okazheshsya-na-dne-reki-skandalnaya-sudya-raskryla-pravdu-o-vzyatkah-i-ugrozah

2. У разі можливості надати мені інформацію стосовно автора інформації, для вирішення питання стосовно виявлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що вчинили вищезазначені кримінальні правопорушення правопорушень , відповідальність за які передбачена ч.2 ст.361, ч.2 ст.376 КК України.

Наразі правоохоронними органами  проводиться досудове розслідування https://sud.ua/ru/news/publication/126528-sbu-rassleduet-fakt-narusheniya-tayny-perepiski-sudi  - «СБУ расследует факт нарушения тайны переписки судьи».

 

 

Сподіваюся на оперативне реагування та розуміння,

Суддя Світлицька В. М. [email protected] , 066-173-79-89

Автор: lacr1ma
Предыдущий материал

Адвокат Александр Дроздов, дававший взятки судье в Харькове, будет помогать Зеленскому с судебной реформой

Следующий материал

"Окажешься на дне реки": скандальная судья раскрыла правду о взятках и угрозах

Коментарии (0)