Чувствуете этот запах? Пахнет жареным.

Чувствуете этот запах? Пахнет жареным. Ведь после перезагрузки парламента все коррумпированное д@&#мо начнет вонять по всей стране. Уб$№%ки Зубко Геннадий (министр Минрегбуд) и его заместитель Лев Парцхаладзе должны быть посажены! 
Первое, чем должен заняться новый генпрокурор - расследованием дела этой преступной группировки! Все, что они наворовали у людей за столько лет должно быть конфисковано, а сами виновники торжества должны гнить за решеткой!
За десятки лет у власти эти преступники украли из госказны сотни миллионов долларов, чувствуя себя безнаказанными, продолжают чавкать у кормушки по сегодняшний день! Расследование их преступлений будет показательным для каждого коррупционера в Украине!

Вперше в Мукачеві, 11 серпня, мережа ювелірних магазинів KSD AURUM організувала модний показ для шанувальників ювелірної краси та українського fashion. ???? В самому центрі міста, на червоній доріжці, були представлені сучасні прикраси з бурштином VRODA та аутентична колекція одягу в українському стилі від дизайнера Ганни Максимчук. ????

Дорослих та маленьких гостей чекала яскрава розважальна програма, розіграш цінних подарунків, чарівні ювелірні прикраси та незабутня атмосфера свята.????????????

Неперевершену красу прикрас з бурштину гості змогли побачити під час дефіле моделей, а також подивитись ближче та приміряти оригінальні сережки, підвіски, браслети з медовим самоцвітом в ювелірному магазині KSD AURUM! 

4,5 місяці

Стільки часу знадобилось Терміналу F, щоб зустріти свого першого мільйонного пасажира на цьому тижні. Хороший результат, і ще краще буде, коли Фонд держмайна проведе конкурси та запустимо усі сервіси для пасажирів.

Але це не одне досягнення цього тижня - у середу аеропорт зустрів свого 9-мільйонного пасажира в цьому році.

Задавалось б, просто цифри. Але за ними стоять підписані контракти, романтичні подорожі, а для декого взагалі перші польоти в житті.

Для нас же це KPI, що треба збільшувати: будувати, реалізовувати в аеропорту нові проекти, збільшувати вашу кількість та підіймати якість вашого обслуговування.

На изображении может находиться: 1 человек

Автор: omchanin
Предыдущий материал

Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ

Следующий материал

«#Недопускай.москва» - детище политтехнолога мэрии Андрея Гнатюка

Коментарии (0)