В Міністерстві оборони використовують темник

В Міністерстві оборони використовують темник

В Міністерстві оборони України використовують темник, який в чомусь нагадує темники часів Кучми та Медведчука. Скани 2-х сторінок такого темника опублікував на своїй сторінці Facebook колишній радник Міністра оборони Руслан Тростинський.

Ось як виглядає цей новостворений Міноборонівський темник. Він має 2 сторінки, на першій з яких міститься трохи – лише кілька абзаців - «опорної інформації».

В Міністерстві оборони використовують темник

В Міністерстві оборони

На другій сторінці такого дивного «документу», який не має підпису, міститься одна цитата якихось невідомих жителів.

І нарешті, головне. Невідомий творець такого темнику визначає який має бути посил, чи як вказано в темнику – «наратив». Зокрема, йдеться про можливе підпорядкування Головного квартирно-експлуатаційного управління Генеральному Штабу ЗСУ. Насьогодні ГоловКЕУ підпорядковується Міністерству оборони, і до роботи ГоловКЕУ впродовж багатьох років були претензії в контексті корупції.

Очевидно, в Міноборони є впливові особи, як за допомогою інструментів, котрі використовували в АП часів Кучми-Медведчука, намагаються зманіпулювати свідомістю української громадськості.

Про маніпулювання пише у себе на Фейсбук і екс-радник Міністра оборони Тростинський.

 

Журналістам наших ресурсів також стало відомо, що вказаний темник виходив від одного із заступників Міністра оборони України Степана Полторака.

 

ДЖЕРЕЛО: ПРОКУРОРСЬКА ПРАВДА http://prokurorska-pravda.today

Автор: pmok
Предыдущий материал

За последние 3,5 года в России сменилось 57 губернаторов.

Следующий материал

Жена Мамаева отдала 75 тыс. рублей мошенникам за «футляр для вибратора Louis Vuitton»

Коментарии (0)