ЯК ВИРІШУЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ КАПІТАЛІСТИЧНІ КРАЇНИ

У народі є такий вислів – Якщо ти не знаєш як щось робити, то насамперед роби це по закону.
Шановні члени «ЗЕ» команди, ваші очільники уже оголосили, що з нового року викинуть на торги 40 мільйонів гектарів с-г земель. Так просто і легко – раз і ми продаємось. Хоча це питання дуже значиме для України і українців і в питанні національної безпеки, моралі і взагалі майбутнього України. Уже не говорячи, що є багато запитань і до самої «земельної реформи» і до розпаювання, звідки все це появилося і хто за цим стоїть?
Але я зараз не про це - я про Закон. Так от, як ви знаєте, що основним законом України є – Конституція України.
То ж давайте прочитаємо хоча б статтю 1 Конституції, де сказано, що - Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Я звертаю увагу, на те, що на самому початку основного Закону України наголошується – Україна є СОЦІАЛЬНА держава. 
І тут же стаття 3 Конституції дає тлумачення цьому – Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Так от у мене запитання до «продавців» України – Шановні, ви уже усі перші статті Конституції виконали і вирішили приступити до розпродажі України?
А я б все таки рекомендував вам спочатку вирішити питання із соціальними реформами, а це – медична, освітня, пенсійна та інші. Показати людям як мають працювати ці реформи, як і звідки будуть фінансуватися ці реформи у майбутньому. От коли б ви це прорахували і подумали про людей, тоді б ви можливо не викидали ось так з «барського плеча» Україну на розпродажу. Тільки не говоріть, що у нас «капіталізм», «ринок». Тому, що якраз усі розвинені і успішні капіталістичні країни і є соціальними. І державних підприємств там від 25% і більше, та ї до державної землі відносяться дуже уважно. Наприклад, у Великій Британії 90% с-г земель належить пенсійному фонду, і всі кошти від здачі землі в оренду йдуть на пенсії англійцям і т. д.
Ви маєте знати, що ще у 1991 році був опублікований відкритий лист до Президента Радянського Союзу М.С. Горбачова який підписали тридцять визначних учених світової економіки, серед яких чотири лауреати Нобелівської премії в області економіки. В цьому листі учені закликали Президента зберегти суспільну власність на землю і формувати державний бюджет за рахунок орендної плати за користування землею і природними ресурсами. Вони писали: «...існує небезпека, що Ваша країна запозичує у нас такі риси економіки, які заважають західним країнам процвітати в тій мірі, в якій вони могли б. Зокрема, є побоювання, що ви можете піти по нашій дорозі, дозволивши приватному сектору привласнювати велику частину земельної ренти. Важливо, щоб земельна рента була збережена як джерело державного доходу…»

У своєму листі, визначні економісти світу наголошували, що приватна власність на землі сільськогосподарського призначення та привласнення приватним сектором земельної ренти, буде заважати західним країнам рухатись вперед. І ви знаєте, що до цього листа якраз і прислухались уряди західних країн, і останні 30 років усі розмови там про ринок земель так і залишаються лише розмовами. Усіма можливими бюрократичними методами влади цих країн призупиняють продажу с-г земель. Спробуйте, поїдьте купіть там землю?
А що ж ми, як же влада незалежної України відреагувала на ці застереження і пропозиції?
А наша продажна влада розпаювала землю України і кинула країну у хаос. І ось тепер «рятівники», замість того щоб досконало вивчити це питання і навести лад, вирішили виставити усю землю на розпродажу і одним махом «закрити» усі питання. Ну а як же далі? Які плани у вас по вирішенню соціальних питань для українців?

Автор: salon_5
Предыдущий материал

Али Узденов может «нагнуть» любой банк

Следующий материал

Телеведущая «Интера» и жена менеджера Фирташа Ольга Торнер зомбирует зрителей

Коментарии (0)