Біографія ймовірного голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського раптово змінилась

Кабінет міністрів України погодив запропоновані президентом України Володимиром Зеленським кандидатури на посади глав Вінницької, Запорізької та Рівненської облдержадміністрацій, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.


“Погодили всіх трьох”, – сказав представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус в коментарі агентству .
На посаду голови Вінницької ОДА запропонований Владислав Скальський, Запорізькій – Віталій Туринок і Рівненській – Віталій Коваль.Раніше в середу віце-прем’єр України Павло Розенко висловив обурення, що при подачі цих кандидатур на розгляд Кабміну не були проведені відповідні конкурси. За його словами, відбір кандидатів відбувався кулуарним способом і без громадського обговорення.

Бографію трохи “почистили”

Раніше у біографії заступника Вінницького міського голови Владислава Скальського значилось, що він в квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента». В  Україну повернувся лише у квітні 2014 року.

Скрін з сайту  “20 хвилин”

Скрін з сайту “Вежа”

Сьогодні цього рядка  у біографії Владислава Скальського на сайті Вінницької міської ради у розділі склад виконавчого комітету уже немає, якщо скачати PDF-файл з його біографією.

Як пояснив в коментарях на сторінці Агенції у Фейсбуці, після виходу матеріалу, головний редактор сайту “Вежа” Андрій Качор, для свого матеріалу вони брали біографію з офіційного сайту, але у іншому розділі. І там нічого не змінилось

Дійсно, за цим посиланням біографія залишилась без змін.

Нагадаємо також, що у листопаді 2016 року Владислав Скальський за рейтингом  Ліга.net , зробленим на основі декларацій, потрапив у топ найбагатших чиновників України. Про це повідомляв сайт “Вежа.”

Автор: tarrabass

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Вадим Кудіяров буде вирішувати питання зниження земельного податку з мером міста

Следующий материал

Політика Чиновники-посібники рейдерів мають нести невідворотну персональну майнову відповідальність — бізнес-спільнота

Коментарии (0)