Ось і кінець робочого тижня, за чашкою ароматної кави чи чаю...

Хто вже переглянув Форс-мажори, Шовк, Хороша дружина, Хороша боротьба, Як уникнути покарання за вбивство, Практика, Сутичка, Юристи Бостона, Закон і порядок, Мільярди - цей пост для вас.

"Тягар істини", 2018р.
Джоанна Хенлі - адвокат, яка повертається в рідне місто, що має промислове минуле. Вона представляє інтереси великого клієнта, проти якого виступають учениці середньої школи, які страждають від незрозумілої хвороби. Вона дуже швидко виграє цю справу, розносячи в пух і прах свого колишнього однокласника. Однак, після перемоги Джоанна виявляє, що справи йдуть куди гірше, ніж вона думала. Молоді жінки відчувають постійні неконтрольовані судоми, які роблять їх життя просто жахливою. До того ж Хенлі відчуває, що в її житті, не дивлячись на успіх, що щось іде не так. Вона розуміє, що якщо хоче щось змінити, то їй необхідно почати зі свого минулого ...

«АБЕР БЕРГЕН», 2016р.
Два самих проникливих юриста Норвегії, колишнє подружжя Ерік Абер і Елеа Берген, заснували свою юридичну фірму, в якій вони, завдяки сильній команді і власним професійним якостям, вельми успішно здійснюють адвокатську практику. Будучи професіоналами своєї справи, колишня пара не може дати свого минулого знову заволодіти їхніми почуттями, однак особисті проблеми і міжусобиці і далі заважають головним героям. Вирішувати їх часто доводиться прямо на роботі, що досить сильно впливає на хід справ, які вони ведуть.

«Стелла Блумквіст», 2017р. 
Серіал, заснований на циклі кримінальних романів-бестселерів, розповідає про розслідування Стелли Блумквіст - адвоката з темним минулим. Дівчина відчуває шалену пристрасть до сигарет, віскі і легких грошей, але це абсолютно не заважає їй бути одним з кращих адвокатів в столиці Ісландії. Незвичайне вбивство, що сталося в кабінеті прем'єр-міністра, змушує Стеллу зануритися в світ політичних змов. Незважаючи на те, що поліція вважає справу очевидним і збирається повісити провину на підозрюваного хлопця на ім'я Семі, Блумквіст впевнена, що його підставили.

«Виняток», 2017р.
Головна героїня історії - початківець адвокат з Дубліна Тара Рафферті. Спеціалізація молодого адвоката - шлюборозлучні процеси, сімейні позови. Вона підбирає собі команду помічників, до складу якої увійшов її наставник і близький друг Вінсент, приватна сищіца і за сумісництвом комп'ютерний геній - Мен, аферист Рей, в минулому її підзахисний, і власник кафе, якому належить орендоване під офіс приміщення - Піт. Згодом Тара виявляється залученою в вир небезпечних подій. Але героїню труднощі не лякають, вона не той, хто стане пасувати перед проблемами і переступати через власні принципи. Вона знає, чого хоче і докладає всіх зусиль до того, щоб домогтися бажаного!

«Заради людей», 2018р.
Дія розгортається навколо групи талановитих молодих юристів, які приступають до своїх обов'язків в федеральному суді Південного округу Нью-Йорка, гордо носить звання "Матері всіх судів". Їм належить займатися гучними справами, де ставки неймовірно високі, а юристи протилежного боку досить розумні, щоб в будь-який момент обернути ситуацію на свою користь. Але незважаючи на те, що наші герої знаходяться по різні боки судових процесів, одні з них представляють захист, а інші - звинувачення, і недолюблюють один одного - їх особистим життям судилося перетнутися.

«Краще дзвоніть Солу», 2015р.
Дія серіалу розгортається за шість років до того, як його головний герой, на той час ще невеликий адвокатішка Сол Гудман знайомиться з Уолтером Уайтом на прізвисько Хайзенберг. Сол намагається відкрити свою власну адвокатську контору в рідному місті Альбукерке, що в штаті Нью-Мексико. Однак зробити це виявляється не так вже й просто, тому що на його шляху стає безліч різних випробувань і негараздів. Але адвокат у кримінальних справах не впадає у відчай і докладає масу зусиль для того щоб їх подолати ...

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и костюм

1414

Поделились: 6

Тарас Чорноиван

Нравится

КомментироватьПоделиться

Hristina Kohanivska

25 мин. · 

Автор: smirnov80

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Александр Сосис не может спать спокойно

Следующий материал

«Ровноазот» Фирташа не уплатил 56 миллионов налогов

Коментарии (0)