Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Торецька: викрито мережу аптек,

Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Торецька: викрито мережу аптек, де незаконно реалізовували нарковмісні препарати

Співробітники поліції задокументували злочинну групу осіб, причетних до збуту кодеїновмісних ліків. У трьох аптеках вилучено понад 1300 доз. Також під час відпрацювання поліцейські затримали чоловіка, який перебував в розшуку, та встановили зв’язки бойовика, який перебуває на тимчасово окупованій території.
За наказом командувача Об’єднаних сил у прифронтовому місті Торецьк правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання. Понад 70 співробітників Національної поліції України зі складу ООС та апарату ГУНП в Донецькій області були задіяні для проведення спецзаходів у піших та автомобільних патрулях.
Ці заходи спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму.
За підсумками проведених заходів було перевірено понад 140 осіб та 40 транспортних засобів.
Оперативники обласного главку поліції припинили злочинну діяльність групи осіб, пов’язану зі збутом нарковмісних лікарських препаратів. Проведено обшукові заходи в 3-х аптечних закладах Торецька, в результаті яких виявлено факти порушення відпуску ліків, що містять кодеїн. Вилучено 1330 доз нарковмісних засобів та грошові кошти від незаконного обігу на загальну суму 22 000 грн.
Крім того, під час відпрацювання правоохоронці виявили власника зброї, у яку незаконно було внесено конструктивні зміни. Задокументовано діяльність трьох закладів, де реалізували алкоголь та тютюнові вироби без ліцензії та факт продажу контрафактного алкоголю.
Також поліція встановила зв’язки бойовика, який перебуває на тимчасово окупованій території. За порушення адміністративного законодавства до відповідальності притягнуті понад 10 осіб.
Профілактичні заходи на території населених пунктів, розташованих на лінії розмежування триватимуть і надалі.

Бахмутський відділ поліції
Донецької області

Нет описания фото.

На изображении может находиться: еда

Нет описания фото.

Автор: liligorina

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

За долю малую. ГПУ вернула Сергею Лекарю честно нажитые непосильным трудом почти 4 миллиона долларов 23.08.2019 16:47 | 3 комментария

Следующий материал

Генпрокуратура потребует передать государству имущество полковника ФСБ Черкалина

Коментарии (0)