НОТАТКИ З ПЕРШОЇ СЕСІЇ, ПРО ТЕ,ЩО ХВИЛЮЄ СУСПІЛЬСТВО.

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект про скасування недоторканності народних депутатів. За цей документ проголосували 363 народних депутатів.
Даним законопроектом вилучаються два абзаци статті 80 Конституції України, які обумовлюють недоторканність народних депутатів України, а саме: «Народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність» і 
«Народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані».
Нова редакція даної статті Конституції пропонується у такому вигляді: «Стаття 80. Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп».

Нет описания фото.

Я вчера аж до 2 утра, до самого финиша смотрела пленарное заседание ВР.
Впечатление, как от Диснейленда( американские горки)- захватывающее своим новым подходом действо, когда всех выслушали, но делают по своему плану!

Это было феерично, смотрелось 14 часов подряд на одном дыхании, настоящий марафон победоносного движения молодых и дерзских!

Из тех 140 законов, что голосовались, были полностью названы антикоррупционные, дающие возможность отзывать НАБУ, вернули закон об криминальной ответственности за коррупцию высших чиновников.

Большинство законопроектов было просто оцифровано, остается надеяться, что они на благо народу.
Это мое личное мнение, которое отличается от многих других...
*****
Сергей Ермоленко

Пересічні ніяк не можуть прийти до тями чому це Зеленський не виганяє Авакова. А новоспечена "слуга" Лінза Богуцька навіть не забарилась із конспірологічним обгрунтуванням для стада. Такі як Лінза за омріяний мандат виправдають усе що завгодно і щоб лизнути усім придумають по новому навіть теорему Піфагора. Між тим щоб зрозуміти суть явища треба перш за все розуміти мету у логіку якої і вписується органічно усе що відбувається. А суть проста як двері і втиснути її можно у одне питання тим хто ламає голову як це так і чому залишили Авакова - а охороняти феодальну систему кримінал-олігархату від розлюченого натовпу який скоро отямиться й прийде в тонус що його знов вчергове кинули, як і з "майданом", будете ви йолопи чи Аваков із нацдружинами і внутрішніми військами нацгвардії? Більш детально про це щоб зайвий раз не повторювати те ж саме взяв у одного з друзів здатних мислити адекватно, тут вся відповідь і уся картина маслом. -
Михаил Багдашкин - "Планируется запустить рынок земли, прихватизировать остатки госсобственности, довести до конца выполнение акта капитуляции по минскому сценарию с внесением изменений в Конституцию, готовят еще одно повышение коммунальных тарифов. Все это вместе с ноябрьскими платежками за коммуналку могут вызвать массовые протесты. Их нужно будет жестко подавить, а для этого нужна полиция, нацгвардия и нейтральное отношение Нацкорпуса. Для всего этого криворогим шафирам и нужен Аффакоф."

Додам ще що Бєня з Аваковим це вам не Захарченко із сцикливим ЯнукОвочом що вадав від курячого яйця у обморок - якщо хтось з новоявлених кулявлобів рипнеться - вже одною сотнею не обійдеться... А ви думали кримінальний олігархат отримавши вперше в історії України безроздільну повноту влади займеться альтруїзмом і буде вас холіть і лєлєять коли на кону стоять мільярди? Cкоро переконаєтесь.

Автор: olhanninen
Предыдущий материал

Арэю Балевскому присудили мошенничество

Следующий материал

Чем грозит России покупка китайцами завода «Мотор Сич» на Украине?

Коментарии (0)