Вчений з Іжевська, який виступає за збереження удмуртської мови, підпалив себе у Держради

Вчений з Іжевська, який виступає за збереження удмуртської мови, підпалив себе у Держради


Ученый из Ижевска, выступающий за сохранение удмуртского языка, поджег себя у Госсовета

Вчений з Іжевська, який виступає за збереження удмуртської мови, підпалив себе біля будівлі Держради

В Іжевську 79-річний колишній директор Інституту людини УдГУ Альберт Разін вийшов на пікет до будівлі Держради, а потім підпалив себе, розповіли виданню очевидці Udm-info.

Кореспондент «Комерсанта» передає, що разом з Разіним на пікет прийшов його знайомий на ім’я Петро. Він повідомив, що Разін — активіст і бореться за те, щоб «діти вчили удмуртська мова і її не забували». З-за цього вчений вийшов сьогодні на пікет, а коли Петро відволікся, підпалив себе.

«На наших очах прийшов чоловік, явно підготовлений — на ньому була маска і багато шарів одягу. Було видно, що якась рідина лилась, і він загорівся. Це сталося приблизно в 9:45 годин. Полум’я посилювалося на ньому, проїжджали повз водії намагалися його гасити за допомогою вогнегасників, але полум’я не потухало, а тільки посилювалося. Потім з нього стала спадати одяг, він впав і його продовжували гасити. Жодних висловлювань та криків не було. Були ще люди поруч, які намагалися його гасити. Швидка їхала довго — хвилин 15», — описала подію очевидиця Юлія Кузнєцова.

Керівники управління Слідчого комітету по Удмуртії Рустам Тугушев сказав «Комерсанту», що потерпілий перебуває у вкрай важкому стані. За даними видання Baza, у Разіна опіки 100% тіла. Відомство проводить перевірку.

Автор: lit_ra_for_you
Предыдущий материал

К жительнице Запорожья, которая вызвала такси, приехал грабитель (ФОТО)

Следующий материал

Поставки угля: преступное промедление

Коментарии (0)