У Зеленського готують нові ініціативи по Конституції

У Зеленського готують нові ініціативи по Конституції

У Зеленського готують нові ініціативи по Конституції

Нові "конституційні" законопроєкти стосуватимуться прав людини і децентралізації. На розгляд КСУ вже направили сім законопроєктів.

Влада готує нові законопроєкти, що стосуються змін до Конституції, які виведуть її "на більш якісний рівень". Про це під час засідання парламенту у вівторок, 10 вересня, заявив представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський.

"Першочергові зміни ми всі подали, а далі будуть усунені всі суперечності і недосконалості, які заважають нормально працювати органам влади. Значна увага буде приділена правам людини. Також проблемам децентралізації та проблемам територіального устрою", — заявив Веніславський.
Він зазначив, що раніше подані в Конституційний Суд законопроєкти є першочерговими.
"Одна зі складових — це як раз конституційна реформа. Ці зміни, які були направлені в Конституційний Суд для отримання висновку, мають невідкладне значення для того, щоб усунути деякі проблеми. Що стосується системної зміни Конституції, комісія працюватиме й над цими питаннями, і над процедурою імпічменту зокрема. Скажімо так, комісія з правової реформи буде займатися вирішенням тих питань, які за 25 років так і не були вирішені", — уточнив Веніславський.
Як повідомлялося, під час сьогоднішнього засідання Рада прийняла відразу в першому і другому читаннях законопроєкт про імпічмент президента.
Корреспондент.net
Автор: yrikk
Предыдущий материал

Парламент Великобритании "закрывается" до середины октября

Следующий материал

Суд признал незаконным возвращение имени Жукова проспекту в Харькове

Коментарии (0)