Виведення американського шпигуна з оточення Путіна: з’явились неймовірні подробиці

Виведення американського шпигуна з оточення Путіна: з’явились неймовірні подробиці

Центральне розвідувальне управління США мало свого шпигуна в Кремлі, у якого був доступ і до Володимира Путіна, і до вищих інфраструктур національної безпеки, але в 2017 році Штати були змушені вивезти агента з Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на джерела з адміністрації президента Дональда Трампа.

Західні журналісти не розкрили ім’я шпигуна, відомо, що він працював на ЦРУ протягом 10 років. З Росії його вивели через побоювання, що агента викриють, оскільки Дональд Трамп занадто відкрито і необережно поводився з отриманою інформацією.

Одночасно з цим телеканал NBC повідомляє, що шпигун, про якого йдеться в сюжеті CNN, зараз вже живе в районі Вашингтона під своїм ім’ям, але знаходиться під охороною американського уряду. Ім’я агента не розкривається “на прохання офіційних осіб США, які кажуть, що розголошення такої інформації може поставити під загрозу його життя”.

Зазначимо, прес-секретар Білого дому Стефані Грішем заявила, що “репортаж CNN є не тільки помилковим, він може піддати небезпеці життя людей”.

Одночасно з цим видання “Комерсант” з посиланням на Telegram-канал «Беспощадный пиарщик» пише, що можливо інформатором американських спецслужб був співробітник адміністрації президента РФ Олег Смоленков. Російське видання зазначає, що Смоленков разом з дружиною і трьома дітьми вирушили у відпустку в Чорногорію і зникли. Правоохоронці навіть відкрили справу за статтею «Вбивство». В результаті слідчі і співробітники ФСБ з’ясували, що “жертви” живі і знаходяться в іншій країні.

Daily Storm зазначає, що Смоленков працював секретарем в посольстві Росії в США у Вашингтоні і в апараті уряду РФ. У 2010 році указом президента Дмитра Медведєва референтові департаменту апарату уряду Смоленкову Олегу Борисовичу було присвоєно чин дійсного державного радника РФ 3-го класу (відповідає військовому званню генерал-майор).

“Комерсант” також пише, що зараз Олег Смоленков із сім’єю може знаходитися в місті Стаффорд (штат Віргінія). Російське видання з посиланням на сайт The Washington Post відзначає, що в розділі про продаж нерухомості є інформація про купівлю у 2018 році будинку вартістю близько $925 тис. якимись Олегом і Антоніною Смоленковими.


Виведення американського шпигуна з оточення Путіна: з’явились неймовірні подробиці


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: yegodoc
Предыдущий материал

Калюжный: В игре с Черноморцем удалось удержать свой высокий темп

Следующий материал

Юрий Лоза: Меня не зовут ни в оппозицию, ни в позицию

Коментарии (0)