22 вересня на Соборній площі Чернівців пройде Науковий пікнік з Ніколою Тесла22 вересня 2019 року о 12.00 годині на Соборній площі Чернівців відбудеться «Науковий пікнік з Ніколою Тесла». Також планується проведення наукових пікніків у м. Новоселиці та смт. Кельменці.

Проєкт «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» – це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України з метою популяризації науки серед дітей та молоді. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Наукові пікніки є сучасним методом роботи в галузі освіти, в основному завдяки своєму інтерактивному методу залучення молоді до проведення науково-дослідної діяльності.

Також це – цікавий захід, де молоді і зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти діляться своїми знаннями з оточуючими (переважно – молоддю). Головною ідеєю наукових пікніків є те, що до науки можна доторкнутися руками в прямому сенсі: можна подивитись в мікроскоп, позмішувати хімічні реагенти і т. д.

Метою проєкту є популяризація наук – математики, фізики, хімії, біології, історії, екології, ІТ-технологій, психології, медицини тощо шляхом участі у підготовлених експериментах в рамках наукових пікніків.

Автор: bmpd
Предыдущий материал

Террористы в Европе пытались применить биологические вещества

Следующий материал

Как отсутствие механика привело к появлению зеркал заднего вида?

Коментарии (0)