У Вижницькому національному парку незаконно вирубили дерев на майже 153 тис. грн.

У Вижницькому національному парку незаконно вирубили дерев на майже 153 тис. грн.


У відповідності до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» Управлінням державного екологічного нагляду (контролю) у Чернівецькій області проведено позапланову перевірку НПП «Вижницький» по питаннях дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині законності вирубки лісу. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Перевіркою виявлено факти здійснення лісових користувань не у відповідності з метою та вимогами передбаченими у лісорубному квитку, порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду під час заготівлі і вивезення деревини, незаконну порубку дерев різних порід. У відповідності до постанови КМУ від 24 липня 2013 року № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» підраховано розмір шкоди заподіяної територіям природно-заповідного фонду, що становить 152748,0 грн.

З метою встановлення винних осіб в скоєнні даної незаконної порубки та відшкодування шкоди заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, матеріали перевірки направлено до Головного управління національної поліції в Чернівецькій області.

Автор: redpill_ru
Предыдущий материал

Рэперша из Барышевки Alyona Alyona выпустила клип о буллинге в школе

Следующий материал

Северная Корея совершила очередную вооруженную провокацию

Коментарии (0)