Велике нещастя в родині Тимошенко: з’ясувалися подробиці, які замовчували

Велике нещастя в родині Тимошенко: з’ясувалися подробиці, які замовчували

Юлія Тимошенко днями не з’явилась на засіданні Верховної Ради. Як виявилося, це пов’язано з тим, що у лідера партії «Батьківщина» померла двоюрідна сестра

Підтвердив чутки трагедії в родині Юлії Валентин Наливайченко, який є її однопартійцем:

«Наскільки ми знаємо, ми співчуваємо, в її родині горе. І за сімейними обставинами Юлія Володимирівна сьогодні не з нами. Але наші щирі співчуття. Я думаю, вона сама пояснить».У 48-річної Тетяни Шарапової не було серйозних захворювань. Два тижні тому жінка втратила свідомість і впала в кому. Померла 2 вересня. Про це повідомило видання 24.юа.

Родичка Юлії займалася бізнесом. Крім того, з’ясувалось, що на Тетяну була записана резиденція лідера партії «Батьківщина» (588 м2), яка знаходиться в Київській області. Також на жінку було записано 2 земельні ділянки (1500 м2 і 1862 м2), які знаходяться поруч.

Тетяна була дочкою тітки Юлії Володимирівни – Антоніни Ульяхіної. Саме вона очолює Дніпропетровську обласну організацію «Батьківщини».

У родички Тимошенко залишилися дочка і син.Популярні новини зараз
Каменських влаштувала Потапу спекотний ранок, мережа в захваті: "Прямо в машині.." «Дизеля нині не ті»: відомих коміків, яких спіткала «чорна смуга», рознесли за плоский гумор Принц Гаррі зробив гучну заяву: "Я не хочу, щоб поруч з моїм сином була ця жінка" Сенцов приголомшив першим зверненням після полону: мережа вибухнула
Всі новини

Раніше повідомлялось, що лідер політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виборчої гонки приховувала вагітність. Про це повідомила прес-секретар фракції партії у Київраді Тетяна Меліхова у Facebook.

«Щиро вітаю з народженням сина Євгенію і Артура! А також Юлію Володимирівну з чоловіком, які вдруге стали бабусею і дідусем», – зазначила вона.

Звернемо увагу, що мова йде про дочку Тимошенко Євгенії, яка народила хлопчика. Вага малятка склала 3,200 грам. Бабусею відома політик стала в 56 років. Її дочка Женя стала мамою в 36 років.

Автор: taii_liira
Предыдущий материал

Денисова считает, что ещё один обмен с Россией может быть до конца года

Следующий материал

В Луганской области СБУ «накрыла» канал контрабанды наркотиков в Россию

Коментарии (0)