Банк крові ЛКП «Лев» шукає собак, які могли б стати донорами

Банк крові ЛКП «Лев» шукає собак, які могли б стати донорами

Банк крові для тварин, який працює на базі Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев», шукають собак, які стали б донорами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.


  • 2019.08.470х200

Як повідомляють в ЛКП «Лев», доберман Хельга вже вдруге здала кров. Її господиня Діана, дізнавшись про роботу банку крові, вирішила допомогти рятувати тварин. Після того, як Хельга вперше здала кров, ветеринари Першої комунальної ветеринарної клініки врятували одного зі своїх пацієнтів. Надихнувшись цією історією, Діана вирішила, що її собаці варто вдруге стати донором, і повторно завітала в ЛКП «Лев».Як повідомив лаборант ЛКП «Лев» Тарас Басараб, потреба у донорах є завжди. Щомісяця завдяки донорській крові нам вдається врятувати чотирьох собак

«Зазвичай ми шукаємо чотирилапих донорів у соцмережах — Facebook, Instagram, а також телефонуємо до власників собак, які вже були донорами і запитуємо, чи не хотіли б вони, щоб їхній собака ще раз здав кров. Як тільки до нас приходить собака філантроп, ми збираємо анамнез, проводимо клінічний огляд, перевіряємо наявні вакцинації, робимо загальний аналіз крові та мікроскопію, перевіряємо окремі показники біохімічного аналізу і визначаємо групу крові тварини. За цими процедурами можемо точно знати, чи собака здоровий. Ми передаємо ці показники власнику чотирилапого в обмін на можливість взяти кров, тому господарі мають змогу безкоштовно дізнатися про стан здоров’я домашнього улюбленця», — каже лаборант ЛКП «Лев» Тарас Басараб.

Подати заявку на донорство можна, зателефонувавши на ЛКП «Лев» за номером 068 535 4545, а також можна долучитися благодійним внеском до реалізації проєкту створення єдиного у Західній Україні банку крові для собак: lkplev.com#donation-block.

Автор: well_p
Предыдущий материал

Новий обмін полоненими: в Кремлі зробили заяву

Следующий материал

"У нас есть план!" Сенцов раскрыл тактику Зеленского по новому обмену пленными

Коментарии (0)