Верховна Рада призначила новий Кабінет Міністрів України (СКЛАД)

Верховна Рада призначила новий Кабінет Міністрів України (СКЛАД)
Верховна Рада призначила новий Кабінет Міністрів України (СКЛАД)

Верховна Рада нового скликання проголосувала за склад нового уряду, в якому сім із 18 посад обійняли жінки.

По-перше, слід зазначити, що відбулося об’єднання Мінекономіки та МінАПК; Міненерго та Мінекології; Мінветеранів і Міністерства тимчасово окупованих територій; Мінкультури і Мінмолодьспорту, пише Хмарочос.

Прем’єр-міністра призначено за поданням президента, ним став Олексій Гончарук. 35-річний юрист є випускником Могилянської бізнес-школи. 2014 року він балотувався до парламенту першим номером у списку партії на виборах «Сила людей». У травні Зеленський призначив його заступником голови Офісу президента.

Новий склад Кабінету міністрів виглядає так:

Міністерка охорони здоров’я – Зоряна Скалецька (Черненко). Вона є експерткою з питань медичної реформи у «Реанімаційному пакеті реформ», очолює Українську медико-правову асоціацію та комісію з питань реформування системи охорони здоров’я Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я. Викладає у Киево-Могилянській академії та обіймає там посаду заступника декана факультету правничих наук. На сьогоднішньому засіданні Цензор.нет сфотографував екран телефону депутата від «Слуги народу» й засновника клініка «Борис» Михайла Радуцького, де він пише, що Черненко – «його людина». Уляна Супрун вже написала заяву про звільнення.

Міністерка освіти і науки – 29-річна Анна Новосад, яка потрапила до парламенту за списком «Слуги народу». У 2011 році вона закінчила бакалаврську програму з політології у Києво-Могилянській академії, а потім поїхала до Нідерландів навчатися в Університеті Маастрихта, де здобула ступінь магістра з європейських студій. 2014 року стала радницею міністра освіти Сергія Квіта, потім очолила управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН. Володіє англійською та німецькою мовами.

Міністр інфраструктури – 32-річний Владислав Криклій. Кандидат економічних наук, закінчив Університет імені Шевченка. 2015 року очолив Головнний сервісний центр МВС. Він реформував роботу сервісних центрів, створивши інклюзивні офіси з електронною чергою, буккроссингом та дитячими куточками.

Міністр культури, молоді та спорту – 42-річний Володимир Бородянський. Він закінчив фінансово-економічний факультет за фахом «Фінанси та кредит» Київського національного економічного університету. Працював комерційним директором газети «Московський комсомолець в Україні», а 2004 року очолив правління компанії «СТБ».

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства – 44-річний Тимофій Милованов. Навчався у КПІ, Києво-Могилянській Академії, Київській школі економіки та Університеті Вісконсин-Медісон. Є співзасновником аналітичної платформи VoxUkraine. Саме Мілованов організував цього літа тижневе навчання для майбутніх нардепів від «Слуги народу».

Міністерка фінансів – Оксана Маркарова. Вона вже обіймає цю посаду з листопада 2018 року.

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища – Олексій Оржель. 35-річний голова Української асоціації відновлюваної енергетики, пройшов до парламенту за списком «Слуги народу».

Міністерка розвитку громад і територій – Альона Бабак. 49-річна екпертка у сфері житлово-комунального господарства, народилася у Кривому Розі. Закінчила Київський інститут іноземних мов, знає англійську та французьку. Здобула магістерський ступінь в американському Університеті Олд Домініон.

Міністерка соціальної політики – Юлія Соколовська.

Міністр юстиції – Денис Малюська.

Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб – Оксана Коляда.

Міністр закордонних справ – Вадим Пристайко, призначений за квотою президента.

Міністр оборони – Андрій Загороднюк, також за квотою президента.

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков. Його залишили на посаді на тлі акцій протесту. Авакову закидають провалену реформу МВС, нерозкриті гучні справи тощо.


Акція протесту проти Авакова перед будівлею Верховної Ради. Фото: facebook.com/DmytroShutaiev

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації – Михайло Федоров.

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції – Дмитро Кулеба.

Міністр Кабінету міністрів – Дмитро Дубілет. Через це він полишає monobank.

Автор: everlasting_cat
Предыдущий материал

Начало ремонта двух участков автотрассы Р-33 в Одесской области затягивается

Следующий материал

У Туреччині завалився міст з людьми (ВІДЕО)

Коментарии (0)