Кім Чен Ин згоден: КНДР готова до нових переговорів із США

Кім Чен Ин згоден: КНДР готова до нових переговорів із США
Кім Чен Ин згоден: КНДР готова до нових переговорів із США
Дональд Трамп і Кім Чен Ин (wikipedia.org)

Офіційний Пхеньян готовий до поновлення дипломатичних контактів на вищому рівні зі Сполученими Штатами. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на агентство Reuters.

За словами поважного північнокорейського дипломата, КНДР готова до нового рангу перемовин вже наприкінці вересня. Процес зазнав фіаско під час великого саміту у В’єтнамі, який відвідали Кім Чен Ин та Дональд Трамп.

Відповідні заходи завершилися передчасно — лідер Північної Кореї, як і його американський колега, спрямували на батьківщину до офіційного закінчення зустрічей. Відомо навіть, що сторони не провели запланований обід.

Наразі Пхеньян відзначив, що обставини нових переговорів повинні бути узгоджені обома сторонами. Вересень – орієнтовний для того період.

Не дивлячись на тимчасові відлиги, відносини КНДР та Сполучених Штатів переживають непростий період. Сторони не можуть дійти згоди з питань озброєння та розробок у ядерній галузі.

Як повідомляв ONLINE.UA, влітку Трамп здійснив історичний візит. Він відвідав демілітаризовану зону між кордонами Північної та Південної Корей. Там він зустрівся з Кім Чен Ином і цей епізод став першим у своєму роді, бо президент США офіційно перетнув кордон КНДР.

Джерело: ONLINE.UA США, КНДР, переговори, Кім Чен Ин, Трамп
Автор: tankist_sssr
Предыдущий материал

Зеленский решил провести в Украине ЧМ по футболу

Следующий материал

Верховный суд подтеврдил приговор убийце Крысину

Коментарии (0)