КНДР готова до переговорів з США і запускає ракети – CNN

КНДР готова до переговорів з США і запускає ракети – CNN

У вівторок, 10 вересня, Північна Корея двічі запустила ракети невідомого класу в напрямку Японського моря, повідомляє CNN, посилаючись на заяву Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї.

Запуски ракет відбулися всього через кілька годин після того, як віцеміністр закордонних справ Північної Кореї Чхве Сон Хуей, що працює над переговорами з США щодо ядерної проблеми, заявив, що Пхеньян буде готовий відновити переговори з Вашингтоном вже в кінці вересня.

При цьому, північнокорейський представник зазначив, що для переговорів з США необхідно розробити новий підхід, інакше зустріч може виявитися безрезультатною.

Як повідомив високопоставлений представник адміністрації США, "Вашингтон стежить за ситуацією і консультується з союзниками".

За даними південнокорейських військових, снаряди були запущені в східному напрямку з внутрішнього району провінції Пхеньян. Тип снарядів, дальність польоту і максимальна висота не уточнюються.

Вважається, що вони пролетіли максимум 330 км.

Це вже 10-й запуск ракет з боку Північної Кореї, починаючи з травня цього року.

30 липня Північна Корея в черговий раз провела пуск кількох балістичних ракет. Ракети були запущені з півострова Ходо у провінції Хонгендо на східному узбережжі КНДР.

Зазначимо, що цей ракетний пуск був здійснений КНДР менш ніж через тиждень після попереднього. 25 липня Північна Корея провела запуск двох балістичних ракет у бік Японського моря. Ракетні пуски були зафіксовані о 5:34 та 5:57 за місцевим часом (23:34 та 23:57 за київським часом), вони були зроблені з району міста Вонсон.

Після цього черговий ракетний пуск, зроблений ракетними військами КНДР, стався 2 серпня – тип випущених снарядів встановити не вдалося.

5 серпня Північна Корея знову здійснила запуск двох невпізнаних реактивних снарядів зі свого східного узбережжя. Наступні ракетні пуски відбулися 10 та 16 серпня.

Ракетні пуски КНДР проводить у відповідь на спільні навчання військ Південної Кореї і США, які в Північній Кореї назвали "репетицією війни".

Автор: pailish
Предыдущий материал

Почему Гитлер больше не пытался захватить Москву

Следующий материал

Модная обувь на осень 2019: что выбрать и как носить

Коментарии (0)