Зеленський жартома представив голову Рівненської ОДА

У вівторок президент України Володимир Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА Віталія Коваля. Про це повідомляється на сайті глави держави.

«Я відверто кажу кожному голові обласної адміністрації: якщо ми будемо чути сигнали від громадян – будемо реагувати. Це не посада – це можливість показати, хто ви є, і можливість щось зробити для України. Як посаду дається, так вона і забирається. Сьогодні ми вам даємо», — сказав він.

При цьому Зеленський пожартував про те, що в Острозькій академії, де представляли призначеного 9 вересня керівника, настрій не має нікого виганяти.

«Настрій покращився, коли я сюди доїхав. Коли ми їхали до вас з аеропорту, не було зв’язку, а про інтернет я взагалі мовчу», — наголосив український лідер.

Він додав, що зв’язок та інтернет – це те, що в сучасній Україні має бути «в кожному куточку» і попросив Коваля почати роботу саме за цими напрямками.

Віталій Коваль – підприємець, голова компаній «ВВВ Монтаж», яка займається дорожнім будівництвом, і «Санако», що спеціалізується на оптовій торгівлі зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Крім того, Коваль — перший віце-президент Федерації греко-римської боротьби. Член Олімпійського комітету України.

Автор: pionero_do
Предыдущий материал

Україна – Нігерія: онлайн-трансляція товариського матчу

Следующий материал

Побіжний подільник «сім’ї» Януковича Юрій Колобов в кінці серпня прилітав в Україну

Коментарии (0)