Зеленський закликав “тіньові” АЗС на Рівненщині припинити свою незаконну діяльність

Президент України Володимир Зеленський закликав “тіньові” АЗС у Рівненській області припинити свою незаконну діяльність

Про це повідомляє видання Цензор.нет з посиланням на Interfax.

“У Рівненській області працюють багато, скажімо так, “тіньових”АЗС, незаконних. Хочу їм передати такий сигнал: будь ласка, припиніть це робити протягом найближчих днів. Тому що за цим ми не просто будемо уважно стежити, щоб коректно виразитися в стінах цього університету, без нецензурних слів, “обмежувати вас у ваших вільних днях в Україні”, – сказав він на зустрічі зі студентами Острозької академії (Рівненська область) у вівторок.

Популярні новини зараз
Лорак налякала мережу новим обличчям після пластики: "Навіщо себе так натягувати?" Красуня з «Квартал 95» кайфонула в напівтемряві і засвітила груди: це треба бачити 18-річна студентка таємниче зникла в Києві, пройшло вже багато днів: фото зниклої Закон про імпічмент прийнято: коли і за що Зеленського можуть посадити
Всі новини

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук виступив з ініціативою виведення з тіні нелегальних АЗС, які не платять податки.

“У нас готується на наступний рік стратегія по дорогах. Ми очікуємо, що щороку ми будемо збільшувати фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти ми плануємо взяти за рахунок наведення порядку зі сплатою акцизів. Тобто треба прибрати тінь з ринку паливно-мастильних матеріалів. Якщо ти хочеш будувати дороги, повинен боротися з корупцією. І ми очікуємо, що отримаємо додаткові кошти, коли наведемо порядок на ринку паливно-мастильних матеріалів. Ви ж знаєте, що у нас маса “сірих” заправок, яких ти не бачиш, у бюджет нічого не отримуєш”, – прокоментував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук Українській правді.

Автор: kurai_31
Предыдущий материал

В Верховной Раде нового созыва зафиксировали первый случай кнопкодавства. Видео

Следующий материал

Рада хочет упростить порядок приема на работу и увольнения госслужащих

Коментарии (0)