Зростання економіки України забезпечать детінізація та припинення тиску на бізнес – Гончарук

Зростання економіки України забезпечать детінізація та припинення тиску на бізнес – Гончарук

Гончарук: Ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук уважає, що детінізація економіки та припинення тиску на бізнес забезпечать країні зростання економічних показників. Про це 10 вересня повідомляє сайт Кабінету Міністрів України.

"Сьогодні ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки. У першому читанні ми прийняли законопроєкти, якими ми, по-перше, мотивуємо споживачів отримувати фіскальні чеки. По-друге, вимагаємо за рахунок спрощення і здешевлення процесу застосування РРО все-таки їх використовувати. По-третє, цими заходами підвищуємо рівень захисту прав споживачів", – сказав прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що законопроєкти ще будуть доопрацьовувати.

Гончарук також звернув увагу на ухвалений 10 вересня законопроєкт про декриміналізацію фіктивного підприємництва, який, на думку прем’єр-міністра, дасть змогу зменшити тиск на бізнес і стимулюватиме до "білої" діяльності.

10 вересня Верховна Рада, серед інших, узяла за основу законопроєкт, який передбачає створення механізму кешбеку – компенсації споживачеві вартості покупки, дорожчої за 100 грн, у разі виявлення порушень під час проведення розрахункової операції. Документ також розширює перелік видів діяльності, для яких застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов’язковим.

Автор: svetabu
Предыдущий материал

Микола Княжицький — досьє. Всі депутати нової Ради

Следующий материал

Дочь Елены Борщевой: «Появится волшебная палочка – куплю новую квартиру!»

Коментарии (0)