Втрата близької людили в родині Тимошенко змінила її до невпізнання: навіть макіяж не допоміг

Втрата близької людили в родині Тимошенко змінила її до невпізнання: навіть макіяж не допоміг

58-річна Юлія Тимошенко вразила зовнішнім виглядом на новому засіданні парламенту

Не дивлячись на те, що вона з’явилася з невластивою їй зачіскою – розпущеним волоссям, її похмурий вигляд налякав усіх. Сумну Тимошенко зобразив фотограф Ян Доброносов.

На фото Юлія Володимирівна постала з розпущеним волоссям, закинутими на ліве плече. Круглі окуляри і легкий макіяж не змогли приховати втомленого і сумного образу політика.

Як відомо, в її родині сталося горе, померла двоюрідна сестра.У 48-річної Тетяни Шарапової не було серйозних захворювань. Два тижні тому жінка втратила свідомість і впала в кому. Померла 2 вересня.

Родичка Юлії займалася бізнесом. Крім того, з’ясувалося, що на Тетяну була записана резиденція лідера партії «Батьківщина» (588 м2), яка знаходиться в Київській області. Також на жінку було записано 2 земельні ділянки (1500 м2 і 1862 м2), які знаходяться поруч.

Тетяна була дочкою тітки Юлії Володимирівни – Антоніни Ульяхіної. Саме вона очолює Дніпропетровську обласну організацію «Батьківщини».Популярні новини зараз
Путін програв, на росіян чекають катастрофічні наслідки: фатальні подробиці Обмін полоненими обернувся катастрофою для росіян: "вже мертві", фатальні деталі Данилко ошелешив новиною про своє весілля і заговорив про лелеку: розкриті подробиці «Дизеля нині не ті»: відомих коміків, яких спіткала «чорна смуга», рознесли за плоский гумор
Всі новини

Новий образ Леді Ю викликав чималий ажіотаж в мережі, українці жартують: не пройде Юлія Володимирівна за “нове обличчя”, скільки імідж не міняй.

“Вона думає, що її так не впізнають, і проскочить десь як нове обличчя”, “Головне, щоб їй вистачало фантазії, враховуючи політичні тенденції”, “А могла б змінити історію України …”, “Шукає себе”, “у неї ж горе в сім’ї …”, “щось буде, ЮВ змінила зачіску! Такою її ще не бачила”, – писали користувачі.

Автор: alex_leshy
Предыдущий материал

Под Донецком террористы «ДНР» закрыли свой КПП

Следующий материал

5 самых быстрых серийных паркетников

Коментарии (0)