За лічені години до анонсу нових iPhone стало відомо про скасування низки очікуваних функцій

За лічені години до анонсу нових iPhone стало відомо про скасування низки очікуваних функцій

Самий відомий аналітик по продукції Apple Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) розіслав інвесторам лист з викладенням своїх очікувань щодо лінійки Apple iPhone 2019, яка буде представлена вже сьогодні ввечері.

Багато чого з того, що передбачає Мінг-Чі Куо, ми вже чули, але в його заяві є і нові моменти. Перш за все, аналітик впевнений, що ніякої підтримки стилуса Apple Pencil в нових смартфонах не буде. Все це були лише припущення фанатів.

Крім того, всі нові iPhone збережуть роз’єм Lightning і не отримають роз’єм USB-C, як стверджували чутки. Старші моделі з екранами OLED діагоналлю 5,8 та 6,5 дюйма отримають комплектний блок живлення потужністю 18 Вт з роз’ємом USB-C. Молодша модель з РК-екраном діагоналлю 6,1 дюйма буде оснащена 5-ватним блоком живлення з роз’ємом USB-A.

Аналітик вважає, що нові iPhone не отримають двосторонню бездротову зарядку, так як ефективність зарядки не відповідає високим вимогам Apple. Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg підтримав Куо в тому, що функція двосторонньої зарядки для нових iPhone була скасована. У всій лінійці очікується поява нових кольорів.

Куо каже, що поставки нових моделей iPhone скоротяться на 5-10% в порівнянні з минулим роком через відсутність інновацій. Проте, загальні поставки iPhone в 2019 році можуть досягти 180 мільйонів одиниць завдяки попиту, викликаному зниженням цін на застарілі моделі iPhone.

Автор: inamora
Предыдущий материал

Группа раёк презентовала трек о желании быть любимым

Следующий материал

Самолет с россиянами не долетел до популярного курорта: подробности ЧП

Коментарии (0)