В ООН немає мандата для коментування "виборів" у окупованому Криму – Гуттеріш

В ООН немає мандата для коментування

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш не може коментувати так звані "вибори", які російські окупанти провели у анексованому Криму через відсутність у нього на це мандату, проте його позиція залишається принциповою – Крим, це Україна, заявив прес-секретар генсека ООН Стефан Дюжаррік, передає "Укрінформ".

"У нас немає мандату, щоб коментувати ці вибори. Загалом, зазвичай ми не коментуємо, якщо у нас немає мандату ...", – заявив він.

Тим не менш, запевнив прес-секретар, позиція Гутерріша з цього питання збігається з позицією України та світового співтовариства, а також нещодавно прийнятою на 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН резолюцією "Ситуація з правами людини в Автономній республіці Крим та місті Севастополь, Україна", у якій підтверджується прихильність територіальній цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів.

У МЗС України нагадали, що проведення псевдовиборів на окупованій території є порушенням норм міжнародного права, і закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти РФ. Прокуратура АРК оголосила в розшук голову так званого "избиркома Крыма" Михайла Малишева. Йому інкримінують державну зраду і посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Автор: evahappy
Предыдущий материал

Прокуратура подозревает директора предприятия, входящего в состав “Укроборонпрома”, в растрате одного миллиона гривен

Следующий материал

Какие блюда рискованно заказывать на дом

Коментарии (0)