Помпео спростував інформацію про евакуацію агента ЦРУ з Росії

Помпео спростував інформацію про евакуацію агента ЦРУ з Росії

Державний секретар США Майк Помпео назвав недостовірною інформацію CNN про евакуацію з РФ агента ЦРУ, який працював у Кремлі.

"Я бачив це повідомлення. Повідомлення по суті недостовірне. Воно фактично невірне", — заявив очільник Держдепартаменту на брифінгу у Вашингтоні у вівторок, 10 вересня.

Помпео додав, що в публікації CNN є фактологічні помилки. А публікація подібних матеріалів створює величезні ризики для США.

У ЦРУ також спростували інформацію, викладену в матеріалі CNN.

"Повідомлення CNN про те, що ЦРУ приймає рішення про життя або смерть, засновані на чомусь іншому, крім об’єктивного аналізу, є просто помилковим. Припущення, про те, що необережне поводження президента з найбільш чутливою розвідувальною інформацією, до якої він має доступ кожен день, призвело до передбачуваної операції по висновку агента, є неточним", — заявила речниця ЦРУ Бріттані Браммелл в ефірі CNN.

Журналісти стверджують, що ЦРУ була змушена евакуювати агента в 2017 році через побоювання, що Трамп міг випадково розкрити джерело. Приводом для побоювань стала передача президентом США голові МЗС РФ Лаврову інформації про бойовиків "Ісламського держави" в Сирії, яку Сполученим Штатам надала ізраїльська розвідка.

Автор: anna_malceva

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Рада хоче скасувати заставу для підозрюваних у корупції

Следующий материал

Лучшие лайфхаки с применением скотча (ФОТО)

Коментарии (0)