Харківська обласна організація Профспілки працівників житлово-комунального господарства

Профспілкове навчання
З 5 по 6 вересня 2019р. Харківська обласна організація Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України провела традиційний виїзний навчальний семінар у с. Коробові Хутори на базі пансіонату «Карнавал».
До виїзного семінару готувались заздалегідь: вивчали попит первинок, аналізували актуальність тематики навчання, кількісний склад та платоспроможність профактиву та місце проведення цього заходу.
Далеко не всі питання складались просто, але традиції та стратегічна лінія в роботі галузевої Профспілки не міняються. 
Живописна місцевість, краєвиди розкішних лісів та близькість Сіверського Донця зіграли важливу роль для слухачів та гарного настрою учасників заходу.
Перший день семінару був присвячений ознайомленню з програмою навчання, організаційним питанням, знайомству з місцем розташування та зоною відпочинку. Кількість учасників семінару склала 37 осіб. Всі учасники отримали графік проведення заходів, могли скорегувати особливі плани, ознайомитись з програмою проведення семінару та навчанню з культурно-масових питань.
Відкрила семінар голова Харківської обласної організації Профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України Л.Г.Успенська, яка побажала учасникам семінару успіхів, натхнення та плідної роботи під час проведення заходу.
Слухачам були представлені цікаві та важливі теми, які стосувалися профспілкової діяльності та змін до Статуту ФПУ, ситуація на енергоринку України та її впливу на роботу комунальних підприємств Харківщини. Не обійшли й тему щодо нововведень до порядку реєстрації колективних договорів, проведення перевірок з праці, нового в законодавстві України щодо граничних розмірів утримання з оплати праці. На семінарі розглядали також питання щодо новітніх змін у законодавстві України з охорони праці. Була надана інформація про роботу контрольно-ревізійної комісії профкому,
По завершенню семінару відбулося навчання з питань культурно-масової роботи із залученням профактиву та голів первинок.
Всі учасники семінару здобули не тільки знання, але й море позитиву та гарного настрою.
Вони також отримати методичні матеріали, бюлетені, додатки до галузевої Угоди зі змінами та інший тематичний матеріал.
Оздоблення семінару проходило з використанням слайдів, мультимедійного проектору та комп’ютерної техніки згідно заявленої тематики.
Колеги ознайомились з розкішними краєвидами та історією козацького краю, а також поспілкувались з представниками інших первинних організацій Профспілки.
Дубовик В.І.,завідувач організаційним відділом Харківської обласної організації Профспілки України

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, экран и в помещении

Автор: knit_ka

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Как олигарх Давтян контролирует киевские парковки через своего ставленника Александра Нимаса

Следующий материал

Херсонскую ТЭЦ полтора десятилетия «штормило» не по – детски

Коментарии (0)