Стосовно Бориса Філатова, можу сказати, що особистість ця неоднозначна та складна

Привіт, люди!

По-перше, хочу сказати, що нова сторінка щось мені поки що не дуже зручна. Не будемо її поки що чипати, та поговоримо тут - як у старої затишної квартирі.
А сьогодні я хотів торкнутися теми мерів великих міст України. Якщо ви помітили, всі гучні скандали, що пов‘язані із взаємовідносинами ЗЕофіла та мерів, поки що торкаються лише Кличка та Філатова. Судячи з усього, решта влаштовує ляльководів ЗЕ.
Стосовно Бориса Філатова, можу сказати, що особистість ця неоднозначна та складна. В нього своєрідна манера спілкування, різкі висловлювання, та неоднозначна модель поведінки. 
Але! Як знають всі розумні люди (тобто ми з вами), про людину потрібно судити за її вчинки. А ось тут я б підтримав Філатова! Бо він - перший мер в Дніпрі, котрий робить, а не тільки балакає. Так, в цьому славетному місті ще дуже багато потребує змін та удосконалень. Але вже ремонтуються числені дороги; взимку робить снігоочисна техніка, будуються нові комунікації. Повним ходом будується навіть метро, яке було мертвим вантажем ще з радянських часів!
Але... судячи з усього, Філатов зараз не відповідає інтересам Маромойського, тому на нього був нацькований ЗЕ, щоб знайти привід, та звільнити його з посади. Дніпро - це традиційна вотчина кота Базіліо-Марамойського. То ж йому не хочеться, щоб гроши з дніпровського бюджету йшли на справжні справи, а не в його кішеню. 
ЗЕофіл щось пробекав про Центральний Міст Дніпра. Філатов прийняв виклик, та здав роботу раніше терміну! Але це знову не влаштовує Беню. То ж ллється компромат, та ЗЕ знову збирається у Дніпро - знайти новий привід.
Друзі! Незалежно від відношення до Філатова (бо у всіх воно різне), але ця людина, на мій погляд, викликає повагу тим, що не балакає порожньо. Він робить свою справу, та при ньому прекрасне місто Дніпро має шанс стати упорядкованим. Якщо Філатов піде з посади, Дніпро знову відкотиться на десятиріччя...
Тому зрада та залежність ЗЕофіла очевидна й на цьому прикладі. Плювати йому на Дніпро - він робить все в інтересах свого БЕНЕфіціара. 
А Дніпру та його мешканцям бажаю всього найкращого! Підтримайте свого мера, він вартий того!

P. S. Дякую за репост!!!

©️ Тарас Гончар

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются

Автор: topbloger
Предыдущий материал

Ербол Едилов: Я думаю, корень всех бед – неправильные кадровые решения.

Следующий материал

Джон Болтон проклял Киев, это самое гребаное место на планете

Коментарии (0)