БОРИС ФІЛАТОВ ПІСЛЯ ВІДРА "ФІРМОВИХ ПОМИЇВ" ВІД "ПЛЮСІВ", ПІДНЯВ "РУКАВИЧКУ" КОЛОМОЙСЬКОГО.

УКРАЇНА ЧЕКАЄ УДАР У ВІДПОВІДЬ: ​БОРИС ФІЛАТОВ ПІСЛЯ ВІДРА "ФІРМОВИХ ПОМИЇВ" ВІД "ПЛЮСІВ", ПІДНЯВ "РУКАВИЧКУ" КОЛОМОЙСЬКОГО.

На цей раз вірогідно йдеться не лише про черговий судовий позов до "зливного телебачка" олігарха. Філатов раніше попереджав про купу компромату, котре цей досвідчений юрист має на неперебірливого у засобах земляка-дніпрянина

Мер Дніпра Борис Філатов болісно відреагував на випуск програми "Українські сенсації" на телеканалі "1+1" від 7 вересня, проекту одіозного пропагандиста, а тепер вже і нардепа, Олександра Дубінського. Філатов в соцмережі фактично оголосив Ігорю Коломойському відкриту війну, котра і без того тліла, зазначають Патріоти України.

Отже, редакція Дубинського випустила "сенсації" з гучним розслідуванням про місто Дніпро. Випуск розповідав про якісь корупційних схеми при капремонті по такому важливому для міста та його мера мосту. Згадали також про будівництво метро і ліфтів у багатоповерхівках. "1+1" устами підібраних містян і експертів фактично звинуватив у корупції Філатова. Дісталося і екс-президенту Петру Порошенко, який в цьому всьому неподобстві нібито допомагав Філатову.

Запальний Філатов не стерпів та виступив з лаконічною та промовистою заявою:

"Ну що, Ігор Валерійович, я прийняв виклик ..."

Примітно, що раніше Філатов вже погрожував Коломойському, що оприлюднить якийсь болісний для олігарха компромат. Можливо конфлікт з групою Коломойського, до котрої колись відносили і Бориса Філатова, розпочалося з нещодавної сварки мера Дніпра зі скандальним "слугою народу" Дубинським.

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

На изображении может находиться: текст

Автор: hand_file
Предыдущий материал

После прихода к власти АКУМ и Социалистов ситуация с коррупцией не снизилась , а резко увеличилась!

Следующий материал

Добропорядочность и честность – ключевые направления в противодействии корупции

Коментарии (0)