Верховна Рада рухається в плані оздоровлення ситуації в шляховому господарстві України.

І ЗНОВУ ПРО ДОРОГИ!
Певно, дане питання хвилює не лише мене,тож коротко розповім як Верховна Рада рухається в плані оздоровлення ситуації в шляховому господарстві України.

Сьогодні ми ухвалили закон, що передбачає спрямування штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт до джерел формування Державного дорожнього фонду. Цим законом вносяться зміни до Бюджетного кодексу,які передбачають спрямування штрафів до державного дорожнього фонду. Це слугуватиме додатковим джерелом фінансування дорожнього господарства та дозволить забезпечити фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування відповідно до обґрунтованих потреб. Я знаю, що і цього буде недостатньо,аби вирівняти ситуацію, але з чогось треба було починати!
А ще депутати внесли зміни до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування).
Суть полягає в наступному: дозволити обласним державним адміністраціям як власникам та балансоутримувачам доріг місцевого значення спрямовувати субвенцію Державного бюджету України місцевим бюджетам. Зараз місцеві органи влади не можуть використовувати кошти дорожнього фонду.

На изображении может находиться: на улице

Нет описания фото.

Автор: stranniksenya

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Лебедевы "слетаются" на "помойку"

Следующий материал

Поліція Ірпеня в екстреному порядку демонтує рекламні щити, на яких правоохоронців звинувачують в кришуванні наркодилерів

Коментарии (0)