На заводі з виробництва зубних паст десь в Америці виникла серйозна проблема.

Машини-роботи іноді не клали тюбики з зубною пастою в упаковку, тому в магазини періодично надходили маленькі порожні коробки.

Це призвело до частого повернення, численних скарг, що означало серйозну втрату репутації, та посилених трансакційних витрат на вирішення цих проблем.

Тому власник встановив лазерний датчик, щоб виявляти, чи пакет порожній.

Крім того, було встановлено механізм зупинки складальної лінії, коли виявлявся порожній пакет.

???? Загалом рішення коштувало 500 000 доларів.

Через кілька тижнів задоволений власник прийшов глянути на конвеєр і побачив порожню тару, що лежала на підлозі.

???? Поруч із конвеєрною стрічкою стояв звичайний вентилятор, який просто видував порожні пакети з конвеєра, бо вони відповідно були легші, аніж ті, що з пастою.

Співробітник Джонні встановив звичайний вентилятор за 12 доларів, оскільки його дратував звуковий сигнал від лазера, і він його відключив.

Тож Джонні знайшов 12 доларів для вирішення проблеми в розмірі 500 000 доларів.

✔️ Мораль історії?

Погляд з боку спеціаліста, який безпосередньо займається певним питанням, може заощадити багато часу та грошей.

Власник заводу ніколи не працював на конвеєрі, тож не придумав цього простого рішення, а дослухався до консультанта-продавця, який йому «впарив» це інноваційно дороге рішення.

▶️ Все, що потрібно було власникові, — це погляд від того, хто працював на конвеєрі роками.

Зокрема, наші політики дуже часто страждають від сліпоти надсучасних ідей щодо економічного прориву або українського дива, які нав’язані людьми, що не мають жодного відношення до реального бізнесу, і тому часто потрапляють у таку халепу, як власник заводу з виробництва зубної пасти.

???? Різниця лише в тому, що власник витратив свої гроші, а політики витрачають гроші платників податків….

Мікроавтобус, човен «Дракон», велосипеди, пневматична зброя – спортивні школи міста поповнюються необхідним

Вінницькі спортсмени прославляють наше місто не лише в Україні, а й у світі. Лише за перше півріччя вінницькі спортсмени посіли 926 призових місць на чемпіонатах та турнірах по Україні та ще 64 – в Європі та світі. Для покращення умов тренування у закладах роблять ремонти, закуповують потрібний інвентар тощо. Крім того, нещодавно було прийнято рішення виділити додатково один мільйон гривень на підтримку спортивного клубу «Нива».

За перше півріччя цього року було виконано ряд робіт з оновлення та модернізації інфраструктури муніципальних спортивних закладів. Так, у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 зроблено поточний ремонт даху, у міській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з баскетболу проведено поточний ремонт спортивної зали по вул. Пирогова, 4. У КП «Центральний міський стадіон» проведено повну заміну вікон в спортивному залі боротьби.

«Тривають масштабні роботи по реконструкції спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48. Для оновлення матеріально-спортивної бази закуповується спортивний інвентар та обладнання. Наприклад, у міську дитячо-юнацьку спортивну школу №2 придбано захисні каски для водних видів спорту, рятувальні жилети, весла для драганботу, лижні комплекти, мікроавтобус, каяки слаломні, човен «Дракон». Для міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 придбано гандбольний та волейбольний інвентар, велосипеди та велосипедний інвентар. У МДЮСШ № 6 придбано шахи, шахові годинники, столи, учнівські стільці та комп'ютер. А у МК ДЮСШ «Вінниця» закуплено спортивний одяг, пневматичні кулі, пневматичну зброю тощо. Крім того, керівництвом міста прийнято рішення на футбольний сезон 2019-2020 року додатково виділити один мільйон гривень для команди «Нива». Раніше в цьому році для підтримки цієї команди було виділено 400 тисяч грн, – зазначив голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Користуючись нагодою, хочу привітати усіх спортсменів з професійним святом, яке відзначається щороку у другу суботу вересня, та побажати нових перемог та здобутків».

Відвідувати спортивні школи міста можуть діти та підлітки безкоштовно. Підібрати для себе ДЮСШ можна за посиланням https://www.vmr.gov.ua/Branc…/Lists/Sports/ShowContent.aspx…

На изображении может находиться: небо, автомобиль и на улице

Автор: ivan_m82

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Предприниматели-энтузиасты. Эта история очень поучительная.

Следующий материал

Чeловек стaл на станции метро в Вашингтоне и начал играть на скрипке

Коментарии (0)