Оновлений парк Гагаріна – приклад соціально орієнтованої роботи

Оновлений парк Гагаріна – приклад соціально орієнтованої роботи, котра об'єднана громадською ініціативою. Міська рада не має стосунку до цієї реконструкції. Усе зроблено коштом приватних інвесторів, моїх великих друзів із компаній «Асоціація Ноосфера».
У нас також є проєкт із реконструкції планетарію. Було багато пліток і фейків –ніби його зачинили, щоб зробити супермаркет. Насправді «Ноосфера» зробить планетарій модерновим – таким, що не має аналогів в Україні.
Хлопці йдуть шляхом, котрий дозволяє всі пам‘ятні місця, пов‘язані з освоєнням космосу, облаштувати і дати їм нове життя.

У Дніпрі чимало багатих людей, великих компаній. Однак вони рідко вкладають кошти у рідне місто. Тож я хотів би закликати бізнесменів, інвесторів, меценатів це робити. Навести лад ми можемо, лише об‘єднавши зусилля міської влади, громадськості, бізнесменів і звичайних містян.

На изображении может находиться: дерево, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: растение и на улице

На изображении может находиться: обувь и на улице

Досить часто у власників чи керівників бізнесу виникає необхідність залучати для виконання певних робіт сторонніх спеціалістів. І досить часто у працівників компаній виникає запитання: а навіщо ж допускати "чужаків" до конфіденційної внутрішньої інформації? Це ж так небезпечно!
Що ж робити? Як вирішити питання недовіри до зовнішніх консультантів? Про це у своїй статті для читачів порталу LIGA.net розповіла Любов Цимбал (Любовь Цымбал), генеральний директор компанії "Група Фінансових Рішень".
☑️ Перше: підписання документа про нерозголошення конфіденційної інформації, так званого NDA. Якщо над проєктом працює команда, документ підписує кожен з її членів. Коли замовник послуги розуміє, що юридично він захищений, знімається частина переживань з приводу витоку інформації.
☑️ Друге: підписуючи контракт, консультант бере на себе відповідальність за виконання його в термін, згідно з технічним завданням, з належним рівнем якості наданих послуг. Ми несемо повну юридичну відповідальність за надані послуги.
☑️ Третє: замовник послуг повинен упевнитися, що зовнішні фахівці дійсно розуміють його проблеми та готові їх вирішувати. Для цього консультанту необхідно попередньо вивчити проблематику з усіх боків: як з боку власника, з боку топменеджменту, так і з боку співробітників.
☑️ І якщо ви зупинили свій вибір на залученні в проєкт консалтингової компанії, важливо пам'ятати, що клієнт і консультант - це партнери, які працюють над спільним завданням.
https://blog.liga.net/user/ltsyimbal/article/34449

Автор: djhooligantk

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Репортаж с членом на шее. Портрет Наили Аскер-заде, журналистки и миллиардерши

Следующий материал

Держатели госдолга Аргентины сыграли решающую роль в последнем финансовом кризисе

Коментарии (0)