Разом з друзями долучився до Всеукраїнського маршу за тварин

Разом з друзями долучився до Всеукраїнського маршу за тварин, адже мені не байдуже. Ані культура поводження людини з тваринами, ані екологія життя, ані в якій країні жити.

Я вважаю, що спостерігати за знущанням над тваринами в цирках чи контактних зоопарках - це жорстокий і безглуздий «відпочинок», який не навчає дітей дбайливому і гуманному відношенню до довкілля, наші діти заслуговують на краще. Розвивати місцеву економіку завдяки хутровим фермам, від яких давно відмовляються в усьому цивілізованому світі - не те, що зробить Україну європейською державою.

Виховати людяність можна лише власним прикладом. Тому я закликаю вас відповідально ставитися до дозвілля власної родини та зупинити своєю небайдужістю тих, хто наживається за рахунок страждання тварин.

Як голова Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, у співпраці з громадськими активістами, ми на рівні Києва впровадили чимало позитивних змін. Наприклад, підтримали визнання котів частиною екосистеми міста, рішення про заборону цирків-шапіто з тваринами та багато інших важливих рішень.

Проте я розумію, що багато змін потребують уваги вищих органів державної влади.
Сучасне зоозахисне законодавство, розвиток мережі центрів для життя, адопції та реабілітації безпритульних тварин. Сувора заборона видів діяльності, що можна кваліфікувати як знущання над тваринами. Створення зоополіції. Ось мої вимоги як громадянина і як політика. Тому я був на марші.

На изображении может находиться: 10 человек, в том числе Константин Яловой, люди улыбаются, люди стоят, шляпа и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Константин Яловой, люди улыбаются, люди стоят, небо, борода, облако и на улице

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, на улице

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят, обувь, дерево, ребенок и на улице

Автор: blackdiv

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

ГБР после обыска изъяло сервер из банка Порошенко, откуда он вывел «отмытые» $34 млн

Следующий материал

Уже не юный орел или до чего доводит алкоголизм

Коментарии (0)