Заборонити органам державної влади займатись будівельним бізнесом!

Як гадаєте, чи повинні органи державної влади займатися бізнесом. Забудовниками на сьогодні є Міноборони, МВС, Генеральна Прокуратура, хоча в Законі про прокуратуру та положеннях про вищезазначені органи влади така функція відсутня. Крім того у Генеральної Прокуратури і МВС при здійсненні будівельної діяльності виникає явний конфлікт інтересів - при будівництві низки об‘єктів вони співпрацюють із фірмами - забудовниками, проти яких вони ж і розслідують кримінальні справи (наприклад Укрбуд, пов‘язаний з колишнім нардепом Микитасем). Справи, звичайно, роками не розслідуються, об‘єкти будуються. Міноборони також великий забудовник з корупційним шлейфом. Вони будують на землях Міноборони, які призначені виключно для об‘єктів оборони, а на них будується комерційне житло від якого крихти дістаються військовим, які перебувають на чергах. Микитась спромігся влізти і туди, завдяки Порошенку і К. Всі ці органи повинні займатися безпосередньо своїми державними обов‘язками, а кошти на житло для працівників, які перебувають на чергах потрібно закладати в бюджет і квартири для них придавати на тендерах, а може й взагалі платити гідні зарплати та надавати дешеві кредити, щоб вони самі мали можливість купувати житло, то й зникне «будівельна корупція» в органах влади.

#МВС спільно з іншими відомствами мають напрацювати єдиний підхід до медичного використання канабісу

Arsen Avakov: У нас на цю тему немає ані законодавчого забезпечення, ані процедури, ані філософії. Минулий Уряд обговорював його «з голосу», без жодного документа. Я проголосував проти, оскільки не зрозуміло що пропонується. Якщо це питання знову буде піднято Міністерством охорони здоров’я, я відмовлятиму мотивовано до тих пір, поки ми не напрацюємо єдиний конструктивний підхід. Це питання має обговорюватися професійно, за участі медиків, МВС, релігійних організацій.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

Всі останнім часом говорять про реформу СБУ. Я також подавала ряд пропозицій щодо цієї роботи Anna Kovalenko та Максим Кречетов. Резюме як просили надістала. Але тиша.
Але хочу розповісти про реформу як її бачу саме я. Мені також приємно що є ряд експертів які підтримують мене. Тому почнемо:
1.СБУ має бути реформованою повністю тому, що це єдина структура, яка не зазнавала жодних змін ще з часів Радянського Союзу. Саме у спецслужбі збережена навіть документація ще з часів Союзу. Це фактично «перевзутий» КДБ, метою якого було закріплення колоніального статусу України, панування імперії та протидія буржуазному націоналізму. Національна спецслужба повинна мати національний зміст. Треба забути про тих кдбістів які так лякають людей.

2. Позбавити цю структуру дея ких функцій. В умовах війни проти Росії СБУ має виконувати дві ключові функції: протидія тероризму і контррозвідка. Наша спецслужба за кількістю кадрів є найбільшою у Європі і найменшою за кількістю людей, які займаються головною функцією – контррозвідкою. Нам необхідно позбавити СБУ зайвих функцій, особливо економічних, бо ця служба перетворилася у рекет, який відбирає бізнес. Спецслужба має право зайнятись бізнесом лише у разі, якщо бізнес фінансує терористів. І все одно це має робитись разом із структурами, які знають, як працювати з підприємницькою діяльністю це ДБР та НАБУ.

3.Почати треба із очищення СБУ від кадрів, які працювали у КДБ, вони повинні піти на відпочинок. Решта має пройти люстрацію, переатестацію і перевірку на детекторі брехні.
Також необхідно зробити річ, яку зробила Росія в умовах війни, а ми – ні: припинити співпрацю із кадрами, які мають родичів першої чи другої лінії у державних структурах Росії. У нас, на жаль, нерідко трапляються випадки, коли наш генерал СБУ має родичів у Держдумі чи ще десь.
Це ті речі, які треба робити швидко і негайно, інакше жодних змін у цій структурі не відбудеться, і вона так і залишиться прямим нащадком КДБ. Наразі СБУ дуже повільно стає патріотичним органом. Довіра до служби зростає але дуже, дуже повільно. Людей вбиває бездіяльність структури.

А можливо, варто вчинити більш радикально і розпустити СБУ взагалі? Тоді можна було б створити абсолютно нову структуру, яка в умовах війни займалася б виключно контррозвідкою і антитерористичним захистом.
Треба звернути увагу на структурну перебудову. У спецслужбі повинні бути базові структурні підрозділи. Я маю на увазі контррозвідувальні, захист національної державності, кібербезпеки і боротьби з тероризмом. Усі інші, такі як економіка і боротьба з корупцією, мають бути сепаровані в окремі структури за профільною належністю.
І тоді ми створимо спецслужбу мрії. Яка буде захищати інтереси народу України.

На изображении может находиться: один или несколько человек и костюм

Автор: oldcolor
Предыдущий материал

Деловая романтика Натальи Сергуниной и Павла Тё

Следующий материал

Миллиарды Росгвардии довели до Элтона Джона

Коментарии (0)